Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Adele postawiła na nową fryzurę – w tej odsłonie jest nie do poznania!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 13:00
Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o metamorfozie Adele – brytyjska piosenkarka schudła ponad 40 kilogramów i teraz wygląda zupełnie inaczej. Oprócz tego artystka postanowiła nieco poeksperymentować ze swoim włosami i zdecydowała się na fryzurę w jakiej nie mieliśmy okazji jej jeszcze zobaczyć. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Adele ma nową fryzurę – jak wygląda?

Artystka została zauważona w Londynie gdzie była na ślubie swojej koleżanki. Adele wystąpiła na scenie i zaśpiewała swoją kultową piosenkę „Rolling In The Deep”. Od razu zwróciła uwagę swoim wyglądem – postawiła na prosty sweter oraz długa spódnicę w kwiaty. Oprócz tego możemy zauważyć, że jej fryzura bardzo się zmieniła. Do tej pory gwiazda stawiała na krótkie cięcia, zazwyczaj były to modne boby. Podczas występu Adele miała długie włosy, związane w niski kucyk. Jak Wam podoba się ta fryzura? Koniecznie zobaczcie zdjęcia i oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ~Adele~ (@adele_queen_of_sound)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele Adkins (@adeleinitaly)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.