Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Adele postawiła na nową fryzurę – w tej odsłonie jest nie do poznania!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 13:00
Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o metamorfozie Adele – brytyjska piosenkarka schudła ponad 40 kilogramów i teraz wygląda zupełnie inaczej. Oprócz tego artystka postanowiła nieco poeksperymentować ze swoim włosami i zdecydowała się na fryzurę w jakiej nie mieliśmy okazji jej jeszcze zobaczyć. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Adele ma nową fryzurę – jak wygląda?

Artystka została zauważona w Londynie gdzie była na ślubie swojej koleżanki. Adele wystąpiła na scenie i zaśpiewała swoją kultową piosenkę „Rolling In The Deep”. Od razu zwróciła uwagę swoim wyglądem – postawiła na prosty sweter oraz długa spódnicę w kwiaty. Oprócz tego możemy zauważyć, że jej fryzura bardzo się zmieniła. Do tej pory gwiazda stawiała na krótkie cięcia, zazwyczaj były to modne boby. Podczas występu Adele miała długie włosy, związane w niski kucyk. Jak Wam podoba się ta fryzura? Koniecznie zobaczcie zdjęcia i oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ~Adele~ (@adele_queen_of_sound)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele Adkins (@adeleinitaly)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?