Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Adele postawiła na nową fryzurę – w tej odsłonie jest nie do poznania!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 13:00
Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o metamorfozie Adele – brytyjska piosenkarka schudła ponad 40 kilogramów i teraz wygląda zupełnie inaczej. Oprócz tego artystka postanowiła nieco poeksperymentować ze swoim włosami i zdecydowała się na fryzurę w jakiej nie mieliśmy okazji jej jeszcze zobaczyć. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Adele ma nową fryzurę – jak wygląda?

Artystka została zauważona w Londynie gdzie była na ślubie swojej koleżanki. Adele wystąpiła na scenie i zaśpiewała swoją kultową piosenkę „Rolling In The Deep”. Od razu zwróciła uwagę swoim wyglądem – postawiła na prosty sweter oraz długa spódnicę w kwiaty. Oprócz tego możemy zauważyć, że jej fryzura bardzo się zmieniła. Do tej pory gwiazda stawiała na krótkie cięcia, zazwyczaj były to modne boby. Podczas występu Adele miała długie włosy, związane w niski kucyk. Jak Wam podoba się ta fryzura? Koniecznie zobaczcie zdjęcia i oceńcie!  

Zobacz spódnice w podobnym stylu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ~Adele~ (@adele_queen_of_sound)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele Adkins (@adeleinitaly)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?