Catherine Deneuve
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

77-letnia Catherine Deneuve pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Jak przez lata zmieniła się aktorka?

Aleksandra Frankowska 12 lipca 2021 15:27
Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

74. Festiwal Filmowy w Cannes zgromadził w tym roku wiele gwiazd światowego formatu. Wśród nich  pojawiła się również Catherine Deneuve, francuska aktorka, która skończyła niedawno 77 lat! Ikona stylu i piękna sprzed lat bardzo się zmieniła, jednak wciąż wyróżnia ją ogromny gust. Jak prezentowała się podczas wieczorowej gali?

Czytaj też: Catherine Deneuve kończy 77 lat. Przypominamy najpiękniejsze stylizacje legendarnej aktorki

Catherine Deneuve na 74. Festiwalu Filmowym w Cannes

Światowej sławy aktorka znana z takich filmów, jak 8 kobiet, Tańcząc w ciemnościach czy Ostatnie metro, pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Deneuve założyła czarną, aksamitną suknię do ziemi z geometrycznym wzorem, luźno dopasowaną do ciała. Dobrała do niej żółtą torebkę oraz złoty naszyjnik.

Nie zmieniła się jej fryzura – charakterystyczne, blond loki cudownie opadały na ramiona. Aktorka wyglądała bardzo stylowo i nie mogła opędzić się od błysku fleszy. Zwieńczeniem stylizacji był delikatny makijaż w stylu glamour.

Czytaj też: Legendarna aktorka, ikona stylu, Królowa Lodu. Niezwykłe życie Catherine Deneuve

Catherine Deneuve przez lata bardzo się zmieniła. Niegdyś ikona piękna o niezwykle szczupłej sylwetce, teraz wygląda już zupełnie inaczej. Wciąż zaskakuje jednak gustem i poczuciem stylu!

Jak Wam się podobała jej stylizacja podczas 74. Festiwalu Filmowego w Cannes? 

Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.