Catherine Deneuve
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

77-letnia Catherine Deneuve pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Jak przez lata zmieniła się aktorka?

Aleksandra Frankowska 12 lipca 2021 15:27
Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

74. Festiwal Filmowy w Cannes zgromadził w tym roku wiele gwiazd światowego formatu. Wśród nich  pojawiła się również Catherine Deneuve, francuska aktorka, która skończyła niedawno 77 lat! Ikona stylu i piękna sprzed lat bardzo się zmieniła, jednak wciąż wyróżnia ją ogromny gust. Jak prezentowała się podczas wieczorowej gali?

Czytaj też: Catherine Deneuve kończy 77 lat. Przypominamy najpiękniejsze stylizacje legendarnej aktorki

Catherine Deneuve na 74. Festiwalu Filmowym w Cannes

Światowej sławy aktorka znana z takich filmów, jak 8 kobiet, Tańcząc w ciemnościach czy Ostatnie metro, pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Deneuve założyła czarną, aksamitną suknię do ziemi z geometrycznym wzorem, luźno dopasowaną do ciała. Dobrała do niej żółtą torebkę oraz złoty naszyjnik.

Nie zmieniła się jej fryzura – charakterystyczne, blond loki cudownie opadały na ramiona. Aktorka wyglądała bardzo stylowo i nie mogła opędzić się od błysku fleszy. Zwieńczeniem stylizacji był delikatny makijaż w stylu glamour.

Czytaj też: Legendarna aktorka, ikona stylu, Królowa Lodu. Niezwykłe życie Catherine Deneuve

Catherine Deneuve przez lata bardzo się zmieniła. Niegdyś ikona piękna o niezwykle szczupłej sylwetce, teraz wygląda już zupełnie inaczej. Wciąż zaskakuje jednak gustem i poczuciem stylu!

Jak Wam się podobała jej stylizacja podczas 74. Festiwalu Filmowego w Cannes? 

Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.