Catherine Deneuve
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

77-letnia Catherine Deneuve pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Jak przez lata zmieniła się aktorka?

Aleksandra Frankowska 12 lipca 2021 15:27
Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

74. Festiwal Filmowy w Cannes zgromadził w tym roku wiele gwiazd światowego formatu. Wśród nich  pojawiła się również Catherine Deneuve, francuska aktorka, która skończyła niedawno 77 lat! Ikona stylu i piękna sprzed lat bardzo się zmieniła, jednak wciąż wyróżnia ją ogromny gust. Jak prezentowała się podczas wieczorowej gali?

Czytaj też: Catherine Deneuve kończy 77 lat. Przypominamy najpiękniejsze stylizacje legendarnej aktorki

Catherine Deneuve na 74. Festiwalu Filmowym w Cannes

Światowej sławy aktorka znana z takich filmów, jak 8 kobiet, Tańcząc w ciemnościach czy Ostatnie metro, pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Deneuve założyła czarną, aksamitną suknię do ziemi z geometrycznym wzorem, luźno dopasowaną do ciała. Dobrała do niej żółtą torebkę oraz złoty naszyjnik.

Nie zmieniła się jej fryzura – charakterystyczne, blond loki cudownie opadały na ramiona. Aktorka wyglądała bardzo stylowo i nie mogła opędzić się od błysku fleszy. Zwieńczeniem stylizacji był delikatny makijaż w stylu glamour.

Czytaj też: Legendarna aktorka, ikona stylu, Królowa Lodu. Niezwykłe życie Catherine Deneuve

Catherine Deneuve przez lata bardzo się zmieniła. Niegdyś ikona piękna o niezwykle szczupłej sylwetce, teraz wygląda już zupełnie inaczej. Wciąż zaskakuje jednak gustem i poczuciem stylu!

Jak Wam się podobała jej stylizacja podczas 74. Festiwalu Filmowego w Cannes? 

Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.