Dolly Parton Playboy
Fot. Harry Langdon/Getty Images
O tym się mówi

75-letnia Dolly Parton odtworzyła swoją okładkę Playboya sprzed 40 lat!

Jak dziś wygląda gwiazda country?

Marta Cieplak 22 lipca 2021 14:30
Dolly Parton Playboy
Fot. Harry Langdon/Getty Images

Dolly Parton zaskoczyła swoich fanów na Instagramie publikując zdjęcie w stroju króliczka Playboya! Dlaczego to zrobiła? Okazuje się, że 75-letnia gwiazda muzyki country w ten sposób chciała zrobić prezent-niespodziankę dla swojego męża! Zobaczcie, jak teraz wygląda kobieta-ikona.

Zobacz także: 75-letnia Cher szaleje na wakacjach we Włoszech!

Dolly Parton odtwarza okładkę Playboya sprzed 42 lat!

75-letnia dziś Dolly Parton jest jedną z najbardziej znanych na świecie piosenkarek country. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat! Wydała 40 płyt, zagrała też w kilkunastu filmach. Była też pierwszą gwiazdą country, która wystąpiła na okładce Playboya w 1978 roku. A teraz postanowiła ją odtworzyć.

Pamiętacie, jak kiedyś mówiłam, że będę pozować w magazynie Playboy, kiedy będę miała 75 lat? Cóż, mam 75 lat, magazynu już nie ma, ale mój mąż zawsze uwielbiał oryginalną okładkę Playboya, więc próbowałam wymyślić coś, co mogłabym zrobić, żeby go uszczęśliwić...Po 57 latach nadal uważa mnie za gorącą laskę, a ja nie zamierzam próbować mu tego wyperswadować.

Dlatego dla niego zdecydowała się założyć efektowny, satynowy gorset z siateczką nude na biuście, do tego różowy kołnierzyk z białą muszką, pasujące mankiety i oczywiście czarne, królicze uszy! Efekt? Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dolly Parton (@dollyparton)

Jedyne co wyraźnie się na tym zdjęciu różni od oryginału to fryzura. W latach 70. Dolly Parton miała kręcone włosy, a teraz ma proste i znacznie dłuższe, z grzywką curtain bangs. Mimo upływu czasu nadal wygląda doskonale! A jej biust wciąż jest imponujący...

Jak Wam się podoba?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dolly Parton (@dollyparton)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.