Wychudzona Vera Wang
Fot. Instagram@verawang
O tym się mówi

71-letnia Vera Wang pokazała jak podnosi ciężary na siłowni!

Ależ ona ma ciało!

Marta Cieplak 1 marca 2021 15:30
Wychudzona Vera Wang
Fot. Instagram@verawang

Vera Wang ma już 71 lat, ale patrząc na jej ciało absolutnie nikt by się tego nie domyślił. Znana projektantka jest nie tylko wyjątkowo szczupła, ale też wysportowana i jej sylwetka w niczym nie odbiega od figur modelek, które prezentują jej kreacje. I choć kiedyś Vera twierdziła, że nie znosi siłowni, chyba zmieniła zdanie i pokazała na Instagramie jak „wyciska” na siłowni. Możemy powiedzieć tylko jedno: wow!

Vera Wang ma ciało jak dwudziestolatka!

Vera Wang zawsze była bardzo szczupła, ale na uwagę zasługuje fakt, że z wiekiem to się nie zmieniło. Projektantka nadal jest bardzo aktywna i dba o to, jak wygląda, co widać na zdjęciach – mieści się w suknie projektowane dla rozmiaru 0 i gdyby nie zmiany widoczne na twarzy, nikt by się nie domyślił, że ma już 71 lat!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Nic więc dziwnego, że Vera bardzo chętnie eksponuje swoje ciało i nosi ubrania, w których równie dobrze poczułyby się nastolatki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Kiedyś twierdziła, że świetny wygląd to długie godziny snu, zdrowa dieta i... koktajle z wódką! Zapewniała też, że nie znosi siłowni. Ale najwyraźniej się to zmieniło albo po prostu Vera Wang doszła do wniosku, że regularne ćwiczenia są konieczne do tego, by mogła dalej czuć się i wyglądać tak jak teraz. A wygląda genialnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Vera Wang i filtry na Instagramie

Oczywiście każdy kto wejdzie na profil projektantki na Instagramie nie będzie miał wątpliwości, że gwiazda używa filtrów do wygładzania twarzy. Na wielu zbliżeniach czasami wygląda zupełnie nie jak ona. To, jak jest naprawdę, można jednak zobaczyć na niektórych filmikach czy wywiadach, które sama publikuje na feedzie. Nie ma idealnie gładkiej skóry, bo wiek i grawitacja robią swoje, ale jak na 71 lat to i tak jest niewiarygodne! A ciało? Nawet podczas wielkich premier, gdzie nie ma opcji photoshopa ani filtrów doskonale widać, że jest po prostu zjawiskowo szczupła!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?