Wychudzona Vera Wang
Fot. Instagram@verawang
O tym się mówi

71-letnia Vera Wang pokazała jak podnosi ciężary na siłowni!

Ależ ona ma ciało!

Marta Cieplak 1 marca 2021 15:30
Wychudzona Vera Wang
Fot. Instagram@verawang

Vera Wang ma już 71 lat, ale patrząc na jej ciało absolutnie nikt by się tego nie domyślił. Znana projektantka jest nie tylko wyjątkowo szczupła, ale też wysportowana i jej sylwetka w niczym nie odbiega od figur modelek, które prezentują jej kreacje. I choć kiedyś Vera twierdziła, że nie znosi siłowni, chyba zmieniła zdanie i pokazała na Instagramie jak „wyciska” na siłowni. Możemy powiedzieć tylko jedno: wow!

Vera Wang ma ciało jak dwudziestolatka!

Vera Wang zawsze była bardzo szczupła, ale na uwagę zasługuje fakt, że z wiekiem to się nie zmieniło. Projektantka nadal jest bardzo aktywna i dba o to, jak wygląda, co widać na zdjęciach – mieści się w suknie projektowane dla rozmiaru 0 i gdyby nie zmiany widoczne na twarzy, nikt by się nie domyślił, że ma już 71 lat!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Nic więc dziwnego, że Vera bardzo chętnie eksponuje swoje ciało i nosi ubrania, w których równie dobrze poczułyby się nastolatki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Kiedyś twierdziła, że świetny wygląd to długie godziny snu, zdrowa dieta i... koktajle z wódką! Zapewniała też, że nie znosi siłowni. Ale najwyraźniej się to zmieniło albo po prostu Vera Wang doszła do wniosku, że regularne ćwiczenia są konieczne do tego, by mogła dalej czuć się i wyglądać tak jak teraz. A wygląda genialnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Vera Wang i filtry na Instagramie

Oczywiście każdy kto wejdzie na profil projektantki na Instagramie nie będzie miał wątpliwości, że gwiazda używa filtrów do wygładzania twarzy. Na wielu zbliżeniach czasami wygląda zupełnie nie jak ona. To, jak jest naprawdę, można jednak zobaczyć na niektórych filmikach czy wywiadach, które sama publikuje na feedzie. Nie ma idealnie gładkiej skóry, bo wiek i grawitacja robią swoje, ale jak na 71 lat to i tak jest niewiarygodne! A ciało? Nawet podczas wielkich premier, gdzie nie ma opcji photoshopa ani filtrów doskonale widać, że jest po prostu zjawiskowo szczupła!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…