Jane Seymour 2020
Fot. Jane Seymour/Instagram
Ze świata urody

69-letnia Jane Seymour zachwyca na zdjęciach z egzotycznych wakacji!

Jak aktorka wygląda w stroju kąpielowym?

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 13:31
Jane Seymour 2020
Fot. Jane Seymour/Instagram

Jane Seymour to przykład gwiazdy, która praktycznie się nie starzeje i od lat wciąż wygląda tak samo pięknie i kobieco. Odtwórczyni tytułowej roli w legendarnym serialu "Doktor Quinn" nie ma oporów przed prezentowaniem swojego ciała milionom obserwatorów na Instagramie. 69-letnia dziś Seymour wygląda naprawdę świetnie, bez względu na to czy prezentuje się w wieczorowej sukni, czy w stroju kąpielowym. A trzeba przyznać, że lubi pozować na plaży podczas egzotycznych wakacji. Wygląda na nich tak dobrze, że pojawiły się podejrzenia, że może to być zasługa Photoshopa. W rozmowie z magazynem "People" wyznała, że absolutnie nie korzysta z żadnych programów do obróbki graficznej.

Nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć. To po prostu ja - zapewnia.

Co robi przed 70-tką Jane Seymour, żeby mieć tak piękne ciało?

Gwiazda przyznaje, że nie stosuje restrykcyjnych diet, lubi dobre jedzenie i sama świetnie gotuje. Uwielbia sport, biega i chodzi na siłownię. Dzięki temu jej ciało jest jędrne i wygląda zdrowo. Lubi siebie i swój wygląd, a dzięki temu inni też ją lubią. Poza tym od lat zaraża pięknym uśmiechem.

Wszędzie gdzie się pojawię, ludzie pytają się na mnie, czy rzeczywiście używam tych produktów. Fani nawet na lotnisku dotykają mojej skóry. Powtarzam ludziom, że najlepszy lifting twarzy na świecie jest za darmo. To uśmiech! - opowiada z rozbawieniem.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.