Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski
ze świata urody

65-letnia Monika Olejnik w kostiumie kąpielowym zachwyca figurą!

Słynna dziennikarka wygląda doskonale…

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2021 18:30
Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Gwiazda polskiego dziennikarstwa Monika Olejnik od dawna słynie także z ciekawych stylizacji i… zamiłowania do sportu! Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia z treningów. Olejnik jest bardzo aktywna - biega, a nawet zdarza jej się trenować boks. Dziennikarka chętnie namawia też do aktywności fizycznej swoich fanów. Nic dziwnego, bo sport to zdrowie i… świetna figura. Sama Olejnik moze posłużyć za najlpeszy przykład. Gwiazda właśnie opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Figury może pozazdrościć jej niejedna 30-latka.

Zobacz także: Olejnik: „Pracowałam sześć dni w tygodniu, od rana do nocy. Na mnóstwo rzeczy nie miałam czasu”

Monika Olejnik 11 lipca tego roku skończyła 65 lat, ale wcale nie zamierza zwolnić. Gwiazda jest w świetnej formie, a najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie jest na to dowodem! W czerwonym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym Olejnik wygląda doskonale. Ma świetną, wysportowaną figurę. Gwiazda opatrzyła zdjęcie wymownym komentarzem:

„Sukcesy olimpijczyków inspirują😍 „bez litości w dążeniu do doskonałości” #trening blisko natury #relacja #nofilter 🙂 #kultura #sport #igrzyskaolimpijskie #gratulacje #medale #wolnemedia #monikaolejnik #kropkanadi @eurosportpl @player.pl #tvn24 #nasze20lecie @tvn24.pl @tokyo2020”

Zobacz także: Te stylizacje Moniki Olejnik są naprawdę odważne!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.