Hanna Śleszyńska
Fot. Michal WARGIN/East News
O tym się mówi!

Hanna Śleszyńska pokazała zdjęcie w kostiumie!

Gdzie aktorka wybrała się na wakacje?

Marta Cieplak 19 lipca 2021 19:30
Hanna Śleszyńska
Fot. Michal WARGIN/East News

62-letnia Hanna Śleszyńska wyjechała na wymarzony urlop na Kretę. Na greckiej wyspie w końcu ma czas, by wypocząć i się poopalać. Dzięki temu, że aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, teraz możemy podziwiać, jak odpoczywa w Grecji. 

Zobacz także: Hanna Śleszyńska rozstała się z partnerem po 14 latach!

Hanna Śleszyńska w bikini na wakacjach

Na swoim Instagramie Hanna Śleszyńska opublikowała właśnie post z pięknymi zdjęciami z Krety. Pozuje na nich na tle błękitnego morza i bezchmurnego nieba.

Kreta moja Miłość❤️❤️❤️Nie było mnie tu kilka lat..😊Stęskniłam się bardzo😊za widokami, za nieustającym słońcem, wiatrem, jedzeniem ,ludźmi😍

I widać, że jest tam bardzo szczęśliwa!

Wygląda naprawdę świetnie! Mimo 62 lat Hanna Śleszyńska ma doskonałą figurę, którą podkreśla czarne, ładnie wycięte bikini. Do tego aktorka dodała pareo we wzory w pasujących kolorach. Prezentowała się doskonale.

Fani i koleżanki są tego samego zdania:

Największa gwiazda na Krecie 😍😍😍🔥🔥🔥

U la la🔥🔥🔥🔥🔥, napisała Magda Steczkowska

Sexy! 🔥, skomentowała Grażyna Wolszczak

Jest Pani wystarczająco szczupła i doskonała. Jest Pani piękna! Pogodna, uśmiechnięta, pełna radości życia. Bardzo Panią lubię❤️

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?