Ewa Skibinska pokazala nagie zdjecie
Ze świata urody

57-letnia Ewa Skibińska pokazała nagie zdjęcie w jeziorze!

Aktorka zachwyca perfekcyjną sylwetką!

Aleksandra Frankowska 1 października 2020 17:28
Ewa Skibinska pokazala nagie zdjecie

Ewa Skibińska to aktorka, która swoją największą popularność zawdzięcza przede wszystkim roli w serialach Na dobre i na złe, Pierwsza miłość oraz W głębi lasu. Gwiazda, która skończyła 57 lat, może pochwalić się niesamowitą urodą i figurą, której zazdroszczą jej młodsze koleżanki. Na swoim Instagramie chętnie chwali się kadrami z prywatnego życia, a jej najnowsze zdjęcia wywołały niemałe poruszenie w sieci!

Ewa Skibińska pozuje nago w jeziorze

57-letnia aktorka na swoim profilu na Instagramie pokazała odważne zdjęcia ukazujące ją nagą w jeziorze. Fotografie wykonane zostały z dość dużej odległości i są efektem nowego projektu, w który zaangażowała się Ewa Skibińska. Nie zdradziła jednak szczegółów, więc pozostaje cierpliwie czekać, aż będzie wiadomo nieco więcej.

Niezwykła uroda Ewy Skibińskiej

Większość osób nie dałoby aktorce 57 lat. W tym wieku wygląda doskonale. Ma zgrabną figurę i przepiękne, charakterystyczne dla niej rude włosy. Aktorka zawsze ubiera się z klasą i wygląda naprawdę fantastycznie. Im jest starsza, tym piękniejsza! Jaki jest sekret jej wiecznej młodości? Z pewnością aktywność fizyczna. Wiele zdjęć, które publikuje w sieci pochodzą także z treningów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

by @pati.nova.makeup #backstage

Post udostępniony przez Ewa Skibińska (@e_skibinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#woman #me #go #sportwomen

Post udostępniony przez Ewa Skibińska (@e_skibinska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.