30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
O tym się mów

56-letnia Aneta Kręglicka zachwyca w bikini na wakacjach!

O takiej figurze marzą miliony kobiet! Jak ona to robi?

Marta Cieplak 22 czerwca 2021 14:30
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

Aneta Kręglicka wyjechała na wakacje na grecką wyspę Mykonos. Postanowił relacjonować wyjazd na swoim konie na Instagramie, gdzie wrzuca masę zdjęć z pięknymi widokami. Ale nas zachwyca nie tylko miejsce, ale przede wszystkim figura 56-letniej byłej Miss Świata. Aneta Kręglicka jak widać nadal jest w doskonałej formie i utrzymuje figurę modelki! Tylko zobaczcie te zdjęcia.

Zobacz także: Dorota Chotecka i Radosław Pazura wyjechali na upragnione wakacje. 55-letnia aktorka w bikini wygląda jak trzydziestolatka!

Aneta Kręglicka w bikini zachwyca figurą

Aneta Kręglicka bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych Polek. Na koncie ma nie tylko tytuł Miss Świata, ale także Wicemiss International. I choć od lat nie zajmuje się zawodowo modelingiem, to o figurę dba jak przed laty. Efekt? Idealne kształty i jędrna skóra. Aż trudno uwierzyć, że Aneta Kręglicka skończyła 56 lat! Zresztą tylko spójrzcie na te zdjęcia:

Jej brzuch jest niemal wklęsły, a nogi prezentują się zjawiskowo!

Beach bunny, podpisała je na Instagramie

Fani nie mogą się jej nachwalić:

Figura lepsza niż na pamiętnym Miss Word👏👏👏❤️❤️❤️

Piękna figura!

Niesamowita ❤️ jest Pani moim ideałem od wielu lat, z zachwytem oglądam każdą fotkę i za każdym razem upewniam się, że nawet w calu się nie mylę 😍

Zobacz także: O pięknie, kompleksach i przemijaniu. Przypominamy wyjątkowe wywiady z Anetą Kręglicką!

Jak Aneta Kręglicka dba o linię?

Oglądając zdjęcia Anety Kręglickiej każdy zastanawia się: Jak ona to robi? Była nawet posądzana o anoreksję. Ale odpowiedź jest prosta i udziela jej sama miss:

Mam organizm i ciało przyzwyczajone do ruchu już od najmłodszych lat dlatego sportu nie traktuję, jako wyrzeczenia, czy przymusu. Sport mnie relaksuje. Od lat jem sporo, ale lekko. Nigdy też nie stosowałam żadnych restrykcyjnych diet. Teorie spiskowe są więc nie na miejscu. 😊

Więc jak widać przepis na sukces wcale nie tkwi w wyrzeczeniach, ale w ruchu. I to regularnym! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.