Teri Hatcher
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Aktorka Teri Hatcher zachwyciła zdjęciem w samym bikini!

Aż trudno uwierzyć, że była dziewczyna Supermana ma 55 lat!

Marta Cieplak 14 grudnia 2019 14:30
Teri Hatcher
Fot. Getty Images

Teri Hatcher wrzuciła na Instagram dwa zdjęcia w bardzo skąpym bikini, które udowadniają, że idealne ciało można mieć także po 50-tce. Teri właśnie skończyła 55 lat i wygląda doskonale. Jej ramiona i nogi są bardzo jędrne, czego mogłaby pozazdrościć jej niejedna trzydziestolatka. Okazuje się, że była gwiazda Supermana zawdzięcza taką figurę regularnym treningom i diecie!

Jak Teri Hatcher wygląda w bikini?

Pod zdjęciem Teri Hatcher napisała „W ramach mojego 8-tygodniowego wyzwania mieliśmy przesłać swoje zdjęcia po. Pomyślałam więc, że dlaczego nie może to być zdjęcie w bikini? To cała prawda o mnie i życie w tym 55-letnim ciele jest wyzwalające. W końcu wiem, jak czuć się dobrze we własnej skórze. Może nie zawsze, ale często”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Exercise has become a source of well being not a means to look good naked. As part of my @f45_training 8 week challenge we had to submit an after photo. So why actually post a pic of myself in a bikini? Well, this is my truth and being in this 55 year old body actually feels liberating. Here’s the thing. I’ve finally figured out how to be comfortable in my own skin. Maybe not every day but a lot of them. Age allows you to be clear on your purpose and cherish who and what you are grateful for. You have enough age to see the miracle of life and enough youth to revel in that knowledge. You can be vulnerable and strong at the same time. You can forgive others and yourself. You are willing to put in the effort to reach a goal...or not. And that’s okay. Mostly, you know to make the most of every moment. For me that is sharing joy & positivity, knowledge I’ve gained through experience both successes and failures, and helping to lift others up. Sharing myself in a bikini (which I may or may not ever wear again) Is me Being open to others, open to life... finding glorious connection and community. No filters, no makeup, no airbrushing, no negativity. Be strong enough to be vulnerable. #teristuesdaytips #birthdayweek #bekind #giveback #enjoy #liveyourbestlife

Post udostępniony przez Teri Hatcher (@officialterihatcher)

„Pokazanie siebie w bikini (którego może już nigdy nie założę) to dowód mojej otwartości na innych, otwartości na życie... (...) Bez makijażu, bez filtrów, bez airbrusha, bez negatywnego podejścia. Być na tyle silną, by być bezbronną” dodała.

Wyzwanie F45 polega na dołączeniu do grupy treningowej i przejściu na konkretna dietę na okres 8 tygodni. Jej regularne przestrzeganie daje jak widać doskonałe rezultaty!

Teri Hatcher
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.