Salma Hayek o Weinsteinie
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
O tym się mówi!

54-letnia Salma Hayek pokazała zjawiskowe ciało w bikini!

Co za figura!

Aleksandra Frankowska 23 marca 2021 14:27
Salma Hayek o Weinsteinie
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Salma Hayek to jedna z najpiękniejszych międzynarodowych aktorek. Urodziła się w Meksyku, zaś jej przodkowie pochodzą z Libanu i Hiszpanii. Chociaż dostała się na jeden z najlepszych Uniwersytetów w Meksyku – Ibero-Amerykański, tylko przez chwilę studiowała tam stosunki międzynarodowe. Rzuciła studia, by całkowicie poświęcić się karierze aktorskiej. Salma Hayek biegle włada czteroma językami: hiszpańskim, angielskim, portugalskim i arabskim, dzięki czemu o role w międzynarodowych produkcjach było jej nie trudno. Debiutowała w serialu UnNuevo Amanecer, jednak dopiero rola Teresy w telenoweli o tym samym tytule przyniosła jej sławę. U szczytu kariery przeniosła się do Los Angeles, gdzie wystąpiła w takich filmach jak Zaułek cudów, Moje szalone życie, Desperado czy Ścigani. W życiu prywatnym była związana między innymi z Edwardem Nortonem oraz Joshem Lucasem. Od 2006 roku jest związana z Francois-Henri Pinault, prezesem firmy PPR i właścicielem klubu piłkarskiego Stade-Rennais. W 2007 roku na świat przyszła ich córka Valentina Paloma, zaś w 2009 roku para wzięła ślub cywilny w Paryżu.

Zobacz też: 54-letnia Salma Hayek pokazała nagie zdjęcie... w ciąży!

Salma Hayek skończyła 54 lata i pozuje w bikini

Salma Hayek od zawsze uchodziła za ideał piękna. Jej południowa, egzotyczna uroda wychwalana była przez świat filmu i fanów na całym świecie. Aktorka, która skończyła 54 lata pokazała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, na którym zachwyciła wszystkich swoją figurą. Zgrabnego ciała mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Bordowy strój kąpielowy, który ma na sobie podkreślił jej pełny biust i idealne wcięcie w talii. 

Wygląda fenomenalnie i z pewnością nie czuje się na swój wiek – im jest starsza, tym piękniejsza. Jak Wam się podoba w takim wydaniu? 

Met Gala 2019, Salma Hayek
Fot. Getty Images
 

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…