Alekandra-Konieczna-w-bikini-na-mazurach
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

54-letnia Aleksandra Konieczna z Na Wspólnej pokazała się w bikini!

Odważne zdjęcia robią furorę w sieci!

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 14:30
Alekandra-Konieczna-w-bikini-na-mazurach
Fot. Olga Majrowska

Aleksandra Konieczna to znana aktorka filmowa i telewizyjna. Popularność zdobyła grając Honoratę w serialu Na Wspólnej, ale 54-latka ma na swoim koncie także role w bardzo ważnych i docenionych filmach, m.in. nominowanym do Oscara Bożym Ciele. Teraz wypoczywa z ukochanym na Mazurach i na jego prośbę zdecydowała się zapozować do zupełnie nietypowych dla niej zdjęć... w bikini! Fotografie wzbudziły sensację, a fanki zachwycone są jej odwagą!

Aleksandra Konieczna z Na Wspólnej pozuje w samym bikini

Pod swoim postem Aleksandra Konieczna napisała: 

Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście, i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O, Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, te rzeczy, lans na body nie dla mnie, i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią" Może mądrze mówią...”

Efekty można podziwiać poniżej! Tylko koniecznie przewińcie strzałkami w prawo, bo tam jest ukryte zdjęcie w bikini na pomoście!

Pod postem pojawiło się wiele komplementów i komentarzy wspierających aktorkę i jej odważną decyzję:

pPiękna kobieta pełna zmysłów nie ma metryki

Fantastyczne zdjęcie, piękna kobieta 💓

Olimp zgłasza zaginięcie jednej bogini. A nie, już się odnalazła 😍😍

To była mądra decyzja! Czego tu się wstydzić! Piękna kobieta, piękne ciało! Dzisiaj trzeba pokonywać bariery! 

Dobrze, że posłuchała Pani swojego faceta, ma rację 👍

A Wam jak się podoba? Naszym zdaniem gwiazda wyszła na zdjęciach fantastycznie. Do tego ma świetną figurę i takimi fotografiami udowadnia, że po 50 także można wyglądać atrakcyjnie i seksownie. Brawo! Czekamy na kolejne fotografie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.