Alekandra-Konieczna-w-bikini-na-mazurach
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

54-letnia Aleksandra Konieczna z Na Wspólnej pokazała się w bikini!

Odważne zdjęcia robią furorę w sieci!

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 14:30
Alekandra-Konieczna-w-bikini-na-mazurach
Fot. Olga Majrowska

Aleksandra Konieczna to znana aktorka filmowa i telewizyjna. Popularność zdobyła grając Honoratę w serialu Na Wspólnej, ale 54-latka ma na swoim koncie także role w bardzo ważnych i docenionych filmach, m.in. nominowanym do Oscara Bożym Ciele. Teraz wypoczywa z ukochanym na Mazurach i na jego prośbę zdecydowała się zapozować do zupełnie nietypowych dla niej zdjęć... w bikini! Fotografie wzbudziły sensację, a fanki zachwycone są jej odwagą!

Aleksandra Konieczna z Na Wspólnej pozuje w samym bikini

Pod swoim postem Aleksandra Konieczna napisała: 

Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście, i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O, Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, te rzeczy, lans na body nie dla mnie, i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią" Może mądrze mówią...”

Efekty można podziwiać poniżej! Tylko koniecznie przewińcie strzałkami w prawo, bo tam jest ukryte zdjęcie w bikini na pomoście!

Pod postem pojawiło się wiele komplementów i komentarzy wspierających aktorkę i jej odważną decyzję:

pPiękna kobieta pełna zmysłów nie ma metryki

Fantastyczne zdjęcie, piękna kobieta 💓

Olimp zgłasza zaginięcie jednej bogini. A nie, już się odnalazła 😍😍

To była mądra decyzja! Czego tu się wstydzić! Piękna kobieta, piękne ciało! Dzisiaj trzeba pokonywać bariery! 

Dobrze, że posłuchała Pani swojego faceta, ma rację 👍

A Wam jak się podoba? Naszym zdaniem gwiazda wyszła na zdjęciach fantastycznie. Do tego ma świetną figurę i takimi fotografiami udowadnia, że po 50 także można wyglądać atrakcyjnie i seksownie. Brawo! Czekamy na kolejne fotografie! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.