Alekandra-Konieczna-w-bikini-na-mazurach
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

54-letnia Aleksandra Konieczna z Na Wspólnej pokazała się w bikini!

Odważne zdjęcia robią furorę w sieci!

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 14:30
Alekandra-Konieczna-w-bikini-na-mazurach
Fot. Olga Majrowska

Aleksandra Konieczna to znana aktorka filmowa i telewizyjna. Popularność zdobyła grając Honoratę w serialu Na Wspólnej, ale 54-latka ma na swoim koncie także role w bardzo ważnych i docenionych filmach, m.in. nominowanym do Oscara Bożym Ciele. Teraz wypoczywa z ukochanym na Mazurach i na jego prośbę zdecydowała się zapozować do zupełnie nietypowych dla niej zdjęć... w bikini! Fotografie wzbudziły sensację, a fanki zachwycone są jej odwagą!

Aleksandra Konieczna z Na Wspólnej pozuje w samym bikini

Pod swoim postem Aleksandra Konieczna napisała: 

Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście, i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O, Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, te rzeczy, lans na body nie dla mnie, i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią" Może mądrze mówią...”

Efekty można podziwiać poniżej! Tylko koniecznie przewińcie strzałkami w prawo, bo tam jest ukryte zdjęcie w bikini na pomoście!

Pod postem pojawiło się wiele komplementów i komentarzy wspierających aktorkę i jej odważną decyzję:

pPiękna kobieta pełna zmysłów nie ma metryki

Fantastyczne zdjęcie, piękna kobieta 💓

Olimp zgłasza zaginięcie jednej bogini. A nie, już się odnalazła 😍😍

To była mądra decyzja! Czego tu się wstydzić! Piękna kobieta, piękne ciało! Dzisiaj trzeba pokonywać bariery! 

Dobrze, że posłuchała Pani swojego faceta, ma rację 👍

A Wam jak się podoba? Naszym zdaniem gwiazda wyszła na zdjęciach fantastycznie. Do tego ma świetną figurę i takimi fotografiami udowadnia, że po 50 także można wyglądać atrakcyjnie i seksownie. Brawo! Czekamy na kolejne fotografie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.