beata-scibakowna-pokazala-sie-w-bikini
Fot. beata_scibakowna_official
O tym się mówi

52-letnia Beata Ścibakówna zachwyca figurą w bikini!

To zdjęcie trzeba zobaczyć!

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2020 19:30
beata-scibakowna-pokazala-sie-w-bikini
Fot. beata_scibakowna_official

Aktorka Beata Ścibakówna przez ostatnie kilka tygodni wypoczywała w Hotelu Bryza w Juracie, czyli ulubionym miejscu sław nad polskim morzem. Ale żona Jana Englerta nie należy do osób, które całe dnie bezczynnie leżą na plaży – razem z mężem regularnie gra w tenisa, a także ćwiczy. I właśnie takiej aktywności zawdzięcza zjawiskową sylwetkę, którą pochwaliła się na Instagramie! Musimy przyznać, że o takiej figurze marzy wiele trzydziestolatek!

Beata Ścibakówna w bikini na plaży w Juracie

Miesiąc temu można było na Instagramie aktorki zobaczyć jej wspólne zdjęcie z treningu z Agnieszką Dygant, na którym można było podziwiać umięśniony brzuch i smukłe ramiona.

Ale dopiero najnowsze zdjęcie Beauty Ściabakówny pokazuje jej sylwetkę w pełnej krasie. W kusym, białym bikini podkreślającym opaleniznę, wygląda zjawiskowo! Aż trudno uwierzyć, że aktorka ma 52 lata!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️ Hot. Gorąco. Upał☀️ #loveit #hotday #upał #wakacje #balticsea #aco 🔥

Post udostępniony przez Beata Ścibakówna (@beata_scibakowna_official)

Fotografia zrobiła niemałe wrażenie także na fanach gwiazdy:

Ma Pani figure nastolatki miłej niedzieli Pani życzę

Gratuluję figury bravoo Pani Beato:)

Matko kochana jaka figuraaaa!! Kobieto 😍😍😍

Komentarze napisały też zachwycone koleżanki aktorki, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kozuchowska, Małgorzata Foremniak i oczywiście Agnieszka Dygant.

Na pytanie, jak często ćwiczy, gwiazda odpisała w komentarzu, że 3-4 razy w tygodniu. Jak widać ten wysiłek się opłaca!

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.