Jennifer Lopez reklamie Versace na wiosnę 2020
Fot. Materiały prasowe
Ze świata urody

51-letnia Jennifer Lopez pokazała niesamowite zdjęcie w bikini!

Aż zapiera dech w piersiach!

Redakcja VIVA! 22 września 2020 15:31
Jennifer Lopez reklamie Versace na wiosnę 2020
Fot. Materiały prasowe

51-letnia gwiazda Jennifer Lopez uwielbia eksponować swoje zadbane ciało. W jej życiu zmieniają się mężczyźni, stawia sobie wyzwania przy nowych projektach, ale jedno nie zmienia się na pewno - ciało...Mamy wrażenie, że z roku na rok wygląda coraz lepiej. Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez poświęca ćwiczeniom sporo czasu, uwielbia swój cykl dnia, ćwiczenia poprawiają jej nastrój i motywują do pracy zawodowej.

Bardzo rzadko omijam trening. Czasami poprzedniego wieczoru pracuję do później nocy i myślę sobie, nie, nie mogę tego sobie zrobić. A potem wstaje i mówię – zrób to, to tylko godzina – opowiadała o swoich treningach Lopez w rozmowie z „Us Weekly”.

Jennifer Lopez pokazała jak wygląda w bikini w 2020

Ćwiczenia, dieta, zdrowy tryb życia oraz szczęście w życiu osobistym, powoduje że JLo zachwyca swoich fanów wizerunkiem, poczuciem humoru i stałą zawodową aktywnością. Niedawno wrzuciła na swój profil na instagramie zdjęcie w bikini, które polubiło już ponad 4 miliony użytkowników. Jennifer Lopez wygląda na nim jak 20-latka, aż trudno uwierzyć że gwiazda ma już 51 lat. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation vibes 🏝🌊 #SummerNights #SummerSunset 📸: @lacarba

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling golden. ✨ Holding on to the last few moments of summer ... 🌤 #GlowCheck

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.