vanessa-paradis-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Vanessa Paradis kończy dzisiaj 48 lat! Jak wygląda obecnie?

Czy bardzo się zmieniła?

Redakcja VIVA! 22 grudnia 2020 13:31
vanessa-paradis-2020
Fot. East News

Vanessa Paradis to francuska piosenkarka, aktorka i modelka. Sławę przyniósł jej przede wszystkim album nagranym z Lennym Kravitzem oraz głośny związek z Johnnym Deppem. Para była razem 14 lat, mają dwójkę dzieci. Vanessa była muzą Karla Lagerfelda, a także twarzą perfum Chanel. Od kilku lat rzadziej się pokazuje, dlatego jej pojawienie się na festiwalu filmowym w Deauville w 2020 było sporym wydarzeniem. I choć gwiazda nadal ma świetna sylwetkę i umie podkreślić ją idealnie dopasowanymi kreacjami to widać, że czas nie stoi dla niej w miejscu... Zobaczcie z bliska, jak dziś wygląda!

Vanessa Paradis wyszła za mąż
Fot. GettyImages

Dawno niewidziana Vanessa Paradis - jak wygląda w 2020 roku?

Vanessa Paradis zaprezentowała się w Deauville doskonale. Na czerwonym dywanie miała piękną, czarną suknię z falbanami i efektownym, brokatowym paskiem zawiązanym na kokardę. Włosy miała rozpuszczone, a usta podkreślone, jak na Francuzkę przystało, czerwoną pomadką. Wyglądała bardzo świeżo.

vanesa-paradis-deauville
Fot. East News

Nie była to jednak jej jedyna kreacja. Vanessa pozowała też fotografom w białej sukni w stylu retro i związanych włosach. I tutaj było już dobrze widać, że gwiazda ma 47 lat. Owal twarzy nie jest już idealny, jej charakterystyczne policzki także straciły jędrność, a powieki są opadające i wokół nich pojawiło się wiele głębokich zmarszczek...Ale czy to ważne? Nadal wygląda pięknie!

jak-wyglada-vanessa-paradis
Fot. East News

Jak wygląda Vanessa Paradis w wieku 48 lat?

Jedno jest pewne - Vanessa Paradis na pewno nie wydaje setek tysięcy euro na zabiegi medycyny estetycznej, a woli starzeć się z godnością i nie udawać, że jest młodsza niż w rzeczywistości. Na jej wgląda zapewne ma także wpływ fakt, że gwiazda jest bardzo szczupła. Nadal promienieje, ma piękne włosy i młodzieńcze spojrzenie! Tylko pozazdrościć! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.