Kasia Cerekwicka, VIVA! 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAf AM
Metamorfozy gwiazd

40-letnia Kasia Cerekwicka zmieniła fryzurę i wygląda jak Małgorzata Rozenek-Majdan!

Czy to korzystna zmiana?

Redakcja VIVA! 30 maja 2020 18:31
Kasia Cerekwicka, VIVA! 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAf AM

Kasia Cerekwicka to piosenkarka, która w tym roku kończy 40 lat. Jej talent został zauważony w 1997 roku kiedy wystąpiła w programie Szansa na sukces i zajęła pierwsze miejsce za interpretację piosenki Ewy Bem Wyszłam za mąż, zaraz wracam. Zaraz potem zwyciężyła w koncercie finałowym programu przygotowywanym w Sali Kongresowej w Warszawie. Nagrodą za wygraną był udział w Koncercie Debiutów Opole ’97. Jej był świeży, ale jednocześnie niezwykle kobiecy i dojrzały. Kasia Cerekwicka nie miała jednak szczęścia w branży, mimo wielkiego talentu i kilku naprawdę trafionych hitów, nie udało jej się zrobić wielkiej kariery. Do tej pory ma jednak rzeszę fanów, którzy śledzą każdy jej ruch zawodowy i czekają na nowe single. Takiego głosu się nie zapomina!

Co się dzieje z Kasią Cerekwicką w 2020?

Wiosną 2020 wokalistka planowała premierę swojej nowej płyty Pod skórą. Niestety, ze względu na panującą sytuację musiała przenieść to wydarzenie na jesień. Trudno powiedzieć, czy jest obecnie z kimś związana. Wiadomo, że poza śpiewaniem studiowała psychologię.

My jako artyści dużo piszemy o emocjach, filtrujemy te emocje. Ja chciałam to poznać od takiej bardziej naukowej strony. Nikt z mojej rodziny nie wierzył, że ja skończę te studia, ja również – mówiła w DD TVN.

Kasia Cerekwicka zmieniła fryzurę, przypomina Małgorzatę Rozenek-Majdan! Jak teraz wygląda Kasia Cerekwicka?

Od kiedy pamiętamy, Kasia Cerekwicka zawsze była blondynką. Zazwyczaj jednak jej włosy były długie, w niektórych teledyskach zaskakiwała długimi, pięknymi upięciami. Teraz zdecydowała się na metamorfozę i ostre cięcie. Niektórzy uważają, że przypomina Małgorzatę Rozenek-Majdan. Jak teraz wygląda wokalistka, podoba Wam się ta zmiana? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pod skórą.🤪#cerekwicka

Post udostępniony przez Cerekwicka Official (@kasia_cere)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.