bardzo-chuda-jessica-simson-metamorfoza
Fot. instagram@jessicasimpson
METAMORFOZY GWIAZD

Jessica Simpson schudła 50 kg i zmieściła się w spodnie sprzed 14 lat! 

„To najlepszy prezent na 40 urodziny” mówi!

Redakcja VIVA! 4 września 2020 16:30
bardzo-chuda-jessica-simson-metamorfoza
Fot. instagram@jessicasimpson

Jessica Simpson to znana amerykańska piosenkarka i projektantka mody. Ma troje dzieci i po każdej ciąży długo walczyła z nadmiernymi kilogramami. Najgorzej było jednak po narodzinach najmłodszej córeczki, Birdie, która niedawno skończyła roczek. Po porodzie gwiazda ważyła ponad 100 kg i zupełnie nie przypominała siebie. Jednak szybko przeszła na dietę i zaczęła regularnie i intensywnie trenować pod okiem zaufanego  specjalisty, Harleya Pasternaka. To dzięki niemu dziś waży około 63 kg i ma figurę niemal jak nastolatka! Udowodniła to zdjęciem na Instagramie, na którym widać, że bez problemu zmieściła się w jeansy sprzed... 14 lat! To był jej prezent na 40 urodziny.

Jessica Simpson skończyła 40 lat i jest coraz chudsza!

W noc przed swoimi 40 urodzinami gwiazda postanowiła sprawdzić, czy zmieści się jeszcze w spodnie, które nosiła jako 26-latka! Ku jej zaskoczeniu okazało się, że tak. I było to najlepszy prezent urodzinowy, jaki mogła sobie wymarzyć. Szczególnie, że bardzo bała się tego momentu, gdy zostanie czterdziestolatką, co wyznała w SiriusXM's The Jess Cagle Show:

Dwa miesiące wcześniej wariowałam na myśl o 40 urodzinach i dopiero wtedy zauważyłam, że wiek ma dla nie znaczenie. Byłam przerażona, że za chwilę będę mieć 41, 42. Teraz powoli to akceptuję.

A teraz zobaczcie, jak wygląda w tych słynnych jeansach marki True Religion. Pewnie niejedna dwudziestolatka marzy o takiej figurze!

Jessica Simpson i jej problemy z alkoholem 

Musimy przyznać, że jej metamorfoza jest niesamowita. To jednak nie tylko kwestia diety i ćwiczeń, o których pisaliśmy szczegółowo tutaj, ale także tego, że Jessica w 2017 roku zupełnie zrezygnowała z alkoholu. Piosenkarka przyznała niedawno, że miała duże problemy z piciem i rzuciła nałóg ze względu na dzieci:

Myślałam, że alkohol dodaje mi pewności siebie i odwagi, a było odwrotnie. On mnie wyciszał i nie byłam sobą. 

Gwiazda wyznała też, że w rzuceniu nałogu pomógł jej mąż, który też zrezygnował zupełnie z alkoholu. Para obyła się bez trunków także w pandemii, choć znajomi dopytywali, czy nie zwariują sami w domu z dziećmi.

Jak raz zrezygnowałam to nigdy nie oglądałam się za siebie. Bardzo ważne było też  dla mnie wsparcie mojego męża.

Jak widać walka z nałogiem sprawiła, że Jessica potrafi dążyć do celu i jest w tym bardzo wytrwała. Tak samo było z jej sylwetką, która dziś jest zniewalająca. Gwiazda może być świetnym przykładem dla innych!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.