#czytajdlaprzyjemności

Maja Ostaszewska w nowej „Urodzie Życia” – zobacz sesję zdjęciową!

Aktorka i aktywistka w wyjątkowej odsłonie.

Sylwia Niemczyk 7 kwietnia 2019 10:23

Bohaterką majowej „Urody Życia” jest Maja Ostaszewska: aktorka teatralna, filmowa i serialowa, a także aktywistka od wielu lat działająca m.in. na rzecz zwierząt, środowiska i praw kobiet.

W wywiadzie opowiada Wice Kwiatkowskiej o hejcie internetowym, który spotyka ją z powodu jej działalności społecznej, ale jednocześnie otwarcie przyznaje: „Nie wyobrażam sobie, żeby z powodu lęku, że ktoś nie będzie mnie lubił, sprzeniewierzać się sobie.”

Maja Ostaszewska: „Opamietajmy się!”

Podczas sesji do „Urody Życia” aktorka skorzystała z okazji, żeby zaapelować do czytelniczek, by dołączyły do jej działań na rzecz środowiska: „Opamiętajmy się i zacznijmy zauważać, że nie jesteśmy na tej planecie sami”.

Zobaczcie, jak powstawała sesja do nowego numeru „Urody Życia” i posłuchajcie apelu Mai!

Zdjęcia Marlena Bielińska
Stylizacja Jan Kryszczak
Makijaż Iza Wójcik
Fryzury Adam Szaro
Scenografia Kornelia Dzikowska
Produkcja Kamila Morgisz

Kliknij i kup wersję online:

Uroda Życia
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.