#czytajdlaprzyjemności

Justyna Steczkowska ostro o mediach i show-biznesie!

„Jestem na ostatniej prostej, żeby w końcu pokochać siebie”

Sylwia Niemczyk 7 marca 2019 08:30

Przez lata Justyna Steczkowska nie zgadzała się na wywiady i nie komentowała plotek na swój temat.  Dopiero teraz, w kwietniowej Urodzie Życia, wyjaśnia, dlaczego nie reagowała na pogłoski o końcu małżeństwa, romansie i rozpadzie rodziny!

„W ostatnich dwóch latach wszelkie granice zostały bez mojej zgody –  a  nawet przy wyraźnym sprzeciwie – przekroczone. Nie prostuję plotek na swój temat, bo to jest tylko woda na młyn dla portali i  kolejne kliknięcia kosztem czyjegoś realnego życia. Dlatego wytoczyłam sprawę wszystkim za kłamstwa na temat mojego prywatnego i zawodowego życia i ze wszystkimi do tej pory wygrałam. Ale czas od momentu złożenia dokumentów do przeprosin w gazecie to co najmniej trzy lata. Niestety. Pociesza mnie tylko fakt, że podopieczni fundacji Anny Dymnej i  ośrodek „Ufność” w Częstochowie dostaną finansowe wsparcie, ponieważ tam kieruję wszystkie pieniądze z wygranych procesów”, mówi w rozmowie  z Anną Maruszeczko. 

Wokalistka otwarcie też mówi o całym show-biznesie:

„Uprawiam specyficzny zawód. Z zewnątrz kolorowy i pełen lukru, ale jak go rozkroisz, bywa pełen zgniłych owoców. Czego od nas wymaga? Życia wyłącznie po to, żeby być akceptowanym przez innych, niezliczonej ilości followersów, którzy mają za zadanie karmić twoje nienażarte ego. Ale czy to nam daje szczęście? Czy nie robimy tego wszystkiego tylko dlatego, że uważamy, że  jesteśmy gorsi niż inni?”.

Jednocześnie Justyna Steczkowska opowiada, że podczas prac nad nową płytą Maria Magdalena. All is one  skupiła się na rozwoju swojej duchowości i dzięki temu dzisiaj może powiedzieć, że jest już na ostatniej prostej, by w końcu pokochać samą siebie.  

Cały wywiad w kwietniowej Urodzie Życia. Kliknij i kup wersję online!

Uroda Życia 4/2019
Fot. Marlena Bielińska

Justyna Steczkowska
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.