Żywiec Zdrój w szklanej butelce
Fot. mat. prasowe
#czytajdlaprzyjemności

Powrót do źródeł to szansa dla nas i dla klimatu! Zobacz nowość Żywiec Zdrój

Woda Żywiec Zdrój w szklanej butelce: design i ekologia

Sylwia Niemczyk 11 lipca 2019 13:24
Żywiec Zdrój w szklanej butelce
Fot. mat. prasowe

Krystalicznie czysta woda zamknięta w ekologicznym opakowaniu: pięknej, szklanej butelce – to nowość od Żywiec Zdrój, która już pojawiła się w hotelach i restauracjach, a niedługo będzie można kupić ją również w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce

Nowe, szklane opakowania to kolejny krok marki Żywiec Zdrój w realizacji ogłoszonego w zeszłym roku zobowiązania środowiskowego, ogłoszonego przez Żywiec Zdrój podczas ostatniego Szczytu Klimatycznego ONZ.

Żywiec Zdrój w szklanej butelce
Fot. mat. prasowe

Woda dostępna jest w dwóch wariantach – niegazowanym i gazowanym, w butelkach o pojemnościach 0,3 l i 0,7 l.

Woda Żywiec Zdrój w szklanych butelkach została uroczyście zaprezentowana 13 czerwca 2019 r. w Hotelu Warszawa na konferencji „Arcydzieło Natury. U Źródeł – trendy i inspiracje”. Zaproszeni prelegenci, m.in. Dominika Buck, architektka z Buck Design i hydrosommelier i ambasador marki Żywiec Zdrój Tomasz Kolecki, opowiadali o smaku i jakości wody Żywiec Zdrój oraz wyjątkowym designie nowych szklanych opakowań.

Inspiracją do nowych butelek Żywiec Zdrój był krajobraz Beskidu Żywieckiego: minimalistyczny, ale dający poczucie wolności.

Żywiec Zdrój w szklanej butelce
Fot. mat. prasowe
Krystaliczna górska woda źródlana Żywiec Zdrój, tworzona przez naturę w samym sercu Żywiecczyzny, jest naturalnie filtrowana przez piaskowce magurskie. Odpowiednia kompozycja składników mineralnych nadaje jej wyjątkowo delikatny smak.

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.