VIVA! VIDEO

Mistrzyni MMA, Joanna Jędrzejczyk kontra twórcy Hajlajt! W ich walce nie liczy się technika, tylko spryt…

Bitwa na słowa – kto wygrał?

Redakcja „Urody Życia” 14 grudnia 2019 10:02

Kilka tygodni po zwycięskim pojedynku na gali UFC Fight Night na Florydzie trzykrotna mistrzyni świata w MMA, Joanna Jędrzejczyk znowu stanęła do walki. I okazało się, że mistrzyni w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017, umie też mistrzowsko walczyć w bitwie na słowa!

Podczas drugiej  „Bitwy SCRABBLE” drużyna Joanny Jędrzejczyk i twórców kanału YT Warszawski Koks – Owca (Michał Owczarzak) oraz Ponczek (Paweł Sikora) zmierzyła się z zespołem kanału rozrywkowego Hajlajt, reprezentowanym przez: Antoninę Banaś, Kornelię Szczęsną oraz Pawła Svinarskiego.

Okazało się, że słowne bitwy budzą nie mniej emocji niż prawdziwa walka w ringu – na szczęście mimo zaciętej rywalizacji były to głównie pozytywne emocje. Obejrzyj wideo i zobacz, kto wygrał walkę.

TAGI #scrabble

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.