#czytajdlaprzyjemności

Monica Bellucci zdradza, co w życiu zabrała jej uroda

Co jeszcze w nowej „Urodzie Życia”? Sprawdź!

Sylwia Niemczyk 9 lutego 2019 10:48

Ciało ma tak naprawdę większe znaczenie, niż chcemy przyznać. Może myślimy, że nie wypada, że powierzchowność to zbyt płytki temat, żeby się nim zajmować. (…) Kiedy uroda przygasa, trzeba zbudować siebie na nowo – mówi Monica Bellucci w specjalnym wywiadzie tylko dla „Urody Życia”. Włoska gwiazda przyznaje, że piękno, z którego słynęła i nadal słynie, czasem przeszkadzało jej w życiu. „Konsekwencje tego, że ludzie na pierwszym miejscu dostrzegają twoją urodę, odczuwasz tak naprawdę w wieku dojrzałym. A taki czas zawsze przychodzi. Młodość znika z twarzy, to nieuniknione ” – mówi. 

 

Bellucci nie ukrywa wieku, wręcz podkreśla, że ma 54 lata. Zapewnia, że jest gotowa na starość i nie boi się jej: 

„Kiedy byłam dzieckiem, po czterdziestce kariera aktorki w pewnym sensie się kończyła. Teraz wszystko wygląda inaczej. Judi Dench, Maggie Smith, Catherine Deneuve są damami kina, grają często postaci w relacjach z mężczyznami, prowadzące życie erotyczne. Mam nadzieję, że też będę dostawać takie role za 20 lat”.

Monica Bellucci
Fot. Alex Bramall/Kintzing/be&w

Co jeszcze w nowej „Urodzie Życia”?

  • Anna Polony – wspaniała aktorka z Teatru im. Juliusza Słowackiego podsumowuje 80 lat życia i 60-lecie pracy na scenie.
  • W cyklu Anny Maruszeczko Przełamując Fale, autorka kryminałów, Joanna Opiat-Bojarska przyznaje: „Gdy spotykam się z informatorami, wysysam z nich energię jak wampir”
  • Piotr Adamczyk żartuje o swojej roli u Patryka Vegi: „Co się dziwić facetowi, który kilka razy dziennie słyszy na ulicy: >>Papieża spotkałem!<<”
  • Marina Abramowić mówi o dramatycznym życiu i swojej pierwszej wystawie w Polsce.
  •  Margaret opowiada, dlaczego zmienia różowy wizerunek.

W dziale Lepsze życie prof. Katarzyna Popiołek, psycholożka społeczna, mówi o współczesnej epidemii samotności. natomiast prof. Jacek Wciórka zapowiada: „Właśnie zaczyna się rewolucja w podejściu do osób z problemami psychicznymi”. Z kolei dr Joanna Heidtman, Ph. D., psycholog i coachem w cyklu Akademia Urody Życia podpowiada, jak radzić sobie ze stresem naszym codziennym, a Kasia Bem pisze o życiu w ciszy.

 

Kliknij w okładkę i kup wersję online:

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.