paprocki&brzozowski dla miloo home
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
DESIGN

Paprocki&Brzozowski nawiązali współpracę z Miloo Home! Razem zaprojektowali wnętrze atelier!

W planach mają kolejne wspólne projekty

Gabriela Łaskowska 10 października 2018 17:32
paprocki&brzozowski dla miloo home
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Paprocki&Brzozowski, we współpracy z marką Miloo Home, przeprowadzili metamorfozę swojego atelier! Zgodnie zapewniają natomiast, że na tym ich kooperacja się nie zakończy.

Co wyróżnia Miloo Home?

Miloo Home to ekskluzywna marka wnętrzarska, obecna na polskim rynku od 2009 roku, która stawia na oryginalność i różnorodność. W swojej ofercie posiada kolekcje nowoczesne, industrialne, a nawet awangardowe. Wszystkie tworzone w oparciu o aktualne trendy. Kolekcje mebli i dodatków projektowane są z niebywałą starannością. Wykorzystywane są do tego najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu klienci oprócz wyjątkowego designu, otrzymują również trwałość.

Kim jest Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski?

Duet Paprocki&Brzozowski istnieje już 18 lat i jest jednym z najbardziej znanych polskich marek. Ich projekty kojarzone są z niebanalną konstrukcją i zabawą detalem. Mają na swoim koncie wiele osiągnięć i wygranych konkursów, m.in. ZŁOTA NITKA w Łodzi. Zdobyli też tytuł Projektantów Roku 2008. Słyną głównie z wieczorowych i ślubnych kreacji, ale tworzą również linię casualową, PLANTS.

Jak wygląda atelier po metamorfozie?

Współpraca wybitnego duetu projektantów z designerską marką, to z pewnością duże wydarzenie. Jak na razie wspólnie zaprojektowali wnętrze atelier Paprocki&Brzozowski. Znajdziemy w nim m.in. złote stoliki, stylowy wieszak na kółkach oraz dodatki - świeczniki, wazony i inne. Natomiast największe wrażenie robi piękna turkusowa, pikowana sofa Temple, dzięki której całość nabrała eleganckiego, ale jednocześnie nowoczesnego smaku.  

„Turkus uchodzi za kolor optymizmu, doskonale określa ludzi twórczych, pomysłowych, dlatego dobrze sprawdzi się we wnętrzu, które służy do przymiarek wyrafinowanych kreacji”, komentuje dyrektor kreatywna Miloo Home, Monika Bielska. „Eleganckie odcienie turkusu pomagają nam w wyważeniu i jasnej ocenie sytuacji, dlatego cieszę się, że jest dominującą barwą w miejscu, gdzie dokonywane są najważniejsze wybory”, dodaje Marcin Paprocki.

Podobno to nie koniec ich współpracy. W planach są kolejne projekty, a może nawet… wspólna kolekcja!  

Paprocki&Brzozowski x Miloo
Fot. mat. prasowe

Paprocki&Brzozowski x Miloo
Fot. mat. prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.