Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
domy gwiazd

Willa Agnieszki Kaczorowskiej robi wrażenie!

Jak gwiazda urządziła swój nowy dom? Na pewno nie jest tu skromnie…

Redakcja VIVA! 9 marca 2020 16:30
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż jeszcze przed narodzinami córeczki kupili dom. Para spędziła w nowym miejscu święta Bożego Narodzenia 2019. Teraz, kiedy dom jest już praktycznie urządzony możemy podziwiać niektóre z wnętrz na instagramowym profilu aktorki. Niedawno pokazywaliśmy pokój córeczki Agnieszki Kaczorowskiej - urządzony w delikatnych beżach zachwycił fanów gwiazdy.

Dom Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram: @agakaczor

Przestronne wnętrze świetnie sprawdzi się, kiedy dziewczynka zacznie bardziej aktywne spędzać czas - ma tu mnóstwo miejsca na zabawy z rodzicami.

Łazienka w domu Agnieszki Kaczorowskiej

W domu Agnieszki i jej męża wszystko zostało dopracowane w każdym szczególe, a cały wystrój jest spójny. Łazienka została zaaranżowana w jasnych kolorach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wspominałam, że @derma_polska to naturalne kosmetyki nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych? 🤔 Linia Derma Eco Woman to idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie naturalną pielęgnację. Ja na razie przetestowałam kosmetyki do twarzy. 👌🏻 Krem w składzie ma ponad 99% składników pochodzenia naturalnego - w tym wyciąg z oczyszczonego aloesu oraz witaminę E. To produkt, który świetnie nadaje się pod makijaż. Stosuję go więc każdego dnia - nawet przed planem zdjęciowym. To, co wyróżnia linię Derma Eco Woman od pozostałych naturalnych kosmetyków to certyfikat @allergycertified . To znaczy, że produkty są bezpieczne dla osób z wrażliwą skórą, a także dla kobiet w ciąży i tych karmiących piersią. Zapraszam na WWW.4ORGANIC.pl. Z kodem: MAMA20 otrzymacie 15% rabatu! (promocja jest ważna do 28.02.2020)! ________________________ #Derma #DermaPolska #współpracaDerma

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, to już ostatnie zadanie z naszego challenge'u ❗️ Dajcie znać jakie znacie dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego w walce o zatrzymanie młodości skóry oraz wskażcie, które z nich uważacie za szczególnie cenne i dlaczego❓ _____________ 3 osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi otrzymają set trzech produktów @lorealskin wraz z kosmetyczką.👌🏻 Regulamin konkursu👉🏻 http://bit.ly/HyaluronSpecialist_Regulamin_IV _____________ Dzięki za liczny udział w poprzednich zadaniach challenge’u! Fajnie się czyta Wasze odpowiedzi☺️😉 #czasdzialanatwojakorzysc #wspolpracaLOrealParis #lorealskin #hyaluronspecialist #lorealparis #challenge

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Nowy dom Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża

Para urządzała dom, kiedy Agnieszka była w ciąży - to oczywiście duże wyzwanie dla wszystkich przyszłych rodziców, ale zakochani poradzili sobie doskonale. Patrząc na zdjęcia z tamtego czasu, widać, że podczas remontu chyba świetnie się dogadywali. Jak młodej parze udało się kupić duży dom? Agnieszka postanowiła sprzedać swoje mieszkanie na Saskiej Kępie. Razem z Maciejem Pelą kupili duży dom. O jego urządzaniu opowiedziała w magazynie „Flesz”: „To będzie miejsce, w którym stworzymy ciepły dom dla naszej rodziny”.

Agnieszka w lipcu 2019 tak pisała o kupowaniu i remnotowaniu nowego domu: „Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki. Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co!”

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.