Recenzja
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu serialu Dom z Papieru!

Oto wszystko, co wiemy na jej temat!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2020 14:31
Recenzja
Fot. Materiały prasowe

Hiszpański serial Dom z Papieru, który można oglądać na Netflixie, wciąż bije rekordy popularności, zyskując miliony fanów na całym świecie. Na popularnej platformie można jak dotąd obejrzeć cztery sezony hiszpańskiej produkcji, ale widzom wciąż jest mało! Prawda jest taka, że cały sezon można pochłonąć w jeden dzień, a jego fabuła jest niezwykle wciągająca! Fani wciąż zastanawiają się, kiedy pojawi się 5. sezon kultowego serialu!

Netflix
Fot. Materiały prasowe

Dom z Papieru 5 – premiera kolejnego sezonu w 2020 roku?

Netflix wygrał na loterii, udostępniając na swojej platformie serial Dom z Papieru. Wówczas jego oglądalność znacznie wzrosła, a serial oglądają teraz miliony osób na całym świecie. Do łask ponownie powróciła sylwetka Salvadora Dali, którego maski noszą bohaterowie produkcji, zaś ludowy utwór Bella Ciao to hit na YouTube. Co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje na temat kolejnego sezonu, jednak żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona. Wygląda na to, że kolejny sezon nie będzie miał jednak premiery w 2020 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

El Profesor⁣ Palermo⁣ Lisboa⁣ Marsella⁣ 3.04 | #LCDP4

Post udostępniony przez La Casa de Papel (@lacasadepapel)

Najnowsze informacje na temat premiery Dom z Papieru 5

Pandemia koronawirusa spowodowała wstrzymanie wszystkich produkcji filmowych i serialowych na całym świecie. Kilkumiesięczna przerwa w nagrywkach sprawiła, że premiera kolejnego sezonu została przesunięta na bardziej odległy termin. Chociaż Netflix nie ustosunkował się do krążących w sieci plotek, wstępnie podaje się, że premiery 5 sezonu Domu z Papieru można spodziewać się najwcześniej pod koniec 2021 roku. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.