Recenzja
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu serialu Dom z Papieru!

Oto wszystko, co wiemy na jej temat!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2020 14:31
Recenzja
Fot. Materiały prasowe

Hiszpański serial Dom z Papieru, który można oglądać na Netflixie, wciąż bije rekordy popularności, zyskując miliony fanów na całym świecie. Na popularnej platformie można jak dotąd obejrzeć cztery sezony hiszpańskiej produkcji, ale widzom wciąż jest mało! Prawda jest taka, że cały sezon można pochłonąć w jeden dzień, a jego fabuła jest niezwykle wciągająca! Fani wciąż zastanawiają się, kiedy pojawi się 5. sezon kultowego serialu!

Netflix
Fot. Materiały prasowe

Dom z Papieru 5 – premiera kolejnego sezonu w 2020 roku?

Netflix wygrał na loterii, udostępniając na swojej platformie serial Dom z Papieru. Wówczas jego oglądalność znacznie wzrosła, a serial oglądają teraz miliony osób na całym świecie. Do łask ponownie powróciła sylwetka Salvadora Dali, którego maski noszą bohaterowie produkcji, zaś ludowy utwór Bella Ciao to hit na YouTube. Co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje na temat kolejnego sezonu, jednak żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona. Wygląda na to, że kolejny sezon nie będzie miał jednak premiery w 2020 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

El Profesor⁣ Palermo⁣ Lisboa⁣ Marsella⁣ 3.04 | #LCDP4

Post udostępniony przez La Casa de Papel (@lacasadepapel)

Najnowsze informacje na temat premiery Dom z Papieru 5

Pandemia koronawirusa spowodowała wstrzymanie wszystkich produkcji filmowych i serialowych na całym świecie. Kilkumiesięczna przerwa w nagrywkach sprawiła, że premiera kolejnego sezonu została przesunięta na bardziej odległy termin. Chociaż Netflix nie ustosunkował się do krążących w sieci plotek, wstępnie podaje się, że premiery 5 sezonu Domu z Papieru można spodziewać się najwcześniej pod koniec 2021 roku. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.