Wielkie obnizki cen w IKEA 2020
Fot. Instagram/Pixaby
O tym się mówi

Wielka obniżka cen w IKEA! Najpiękniejsze dodatki do wnętrz nawet o 70% taniej!

Szwedzka marka wyprzedaje produkty!

Aleksandra Frankowska 24 lipca 2020 14:31
Wielkie obnizki cen w IKEA 2020
Fot. Instagram/Pixaby

Jeden ze światowych gigantów, jeśli chodzi o dekoracje i wyposażenie wnętrz – szwedzka marka IKEA ogłosiła właśnie ogromne wyprzedaże. Ceny wybranych produktów w sklepie zostały przecenione nawet o 70%. Mówi się, że to zabieg, który ma przygotować magazyny na nadejście nowych kolekcji. Przecenione są bowiem głównie ostatnie sztuki produktów, które już niedługo znikną z asortymentu na zawsze.

Wielkie wyprzedaże w IKEA 2020

Wśród przecenionych produktów znaleźć można między innymi łóżka małżeńskie, szklanki z modnymi, letnimi wzorami, szafki i szafy, głośniki, rozkładane sofy, lampy, akcesoria kuchenne, stoły, czy elementy dekoracyjne. Przeglądając stronę internetową sklepu, można zauważyć, że cenowe okazje dostępne są niemal w każdym dziale, dlatego, jeśli planowaliście zmiany w swoim wnętrzu, jest to świetna okazja! Według informacji dostępnych przy konkretnych produktach, promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów! W promocji znajdziecie między innymi:

Wielka obnizka cen w IKEA
Fot. IKEA

Wielka obnizka cen w IKEA
Fot. IKEA

Wielka obnizka cen w IKEA
Fot. IKEA

Polacy uwielbiają zakupy w IKEA

Szwedzka sieciówka słynie nie tylko ze świetnego designu, ale również z bardzo przystępnych cen. Polacy bardzo cenią sobie zakupy w IKEI, gdzie mogą znaleźć asortyment do każdego pomieszczenia w swoim mieszkaniu, a nawet też do ogrodu. IKEA w swoich projektach zawsze stawia na minimalizm. Firma prowadzi również świetną politykę CSR’ową, o której mówi się na całym świecie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.