muzeum pizzy
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

W Nowym Jorku powstanie muzeum... pizzy!

Tam zdecydowanie trzeba się wybrać

Gabriela Łaskowska 1 września 2018 15:30
muzeum pizzy
Fot. STOCK ADOBE

Czy znajdzie się tu choć jedna osoba, która nie lubiłaby pizzy? Pewnie nie. Dlatego wszyscy cieszymy się z tej wiadomości i nie możemy się już doczekać oficjalnego otwarcia.

Muzeum powstanie na Broadwayu, w dzielnicy NoHo i będzie można je zwiedzać od 13 października. Za bilet będzie trzeba zapłacić 35 dolarów, czyli około 130 zł, jednak jesteśmy pewni, że takie doświadczenie jest warte każdej złotówki.

W muzeum znajdziemy wyjątkowe zdjęcia i instalacje. Oczywiście każdy zwiedzający dostanie też kawałek pizzy! Miłośnicy pizzy z pewnością poczują się tam jak w raju. Nie znane są jeszcze szczegóły co dokładnie znajdzie się we wnętrzu muzeum. Sami pomysłodawcy zdradzili tylko, że ma ono poruszyć wszystkie nasze zmysły. Zdecydowanie czujemy się zachęceni!

Ciekawostką i ogromnym plusem całego przedsięwzięcia, jest to, że część zysków właściciele przeznaczą na pomoc dla potrzebujących rodzin!

To co, kto wybiera się jesienią do Nowego Jorku? 

muzeum pizzy
Fot. FACEBOOK.COM/The Museum of Pizza

muzeum pizzy
Fot. ARTZEALOUS.COM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?