muzeum pizzy
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

W Nowym Jorku powstanie muzeum... pizzy!

Tam zdecydowanie trzeba się wybrać

Gabriela Łaskowska 1 września 2018 15:30
muzeum pizzy
Fot. STOCK ADOBE

Czy znajdzie się tu choć jedna osoba, która nie lubiłaby pizzy? Pewnie nie. Dlatego wszyscy cieszymy się z tej wiadomości i nie możemy się już doczekać oficjalnego otwarcia.

Muzeum powstanie na Broadwayu, w dzielnicy NoHo i będzie można je zwiedzać od 13 października. Za bilet będzie trzeba zapłacić 35 dolarów, czyli około 130 zł, jednak jesteśmy pewni, że takie doświadczenie jest warte każdej złotówki.

W muzeum znajdziemy wyjątkowe zdjęcia i instalacje. Oczywiście każdy zwiedzający dostanie też kawałek pizzy! Miłośnicy pizzy z pewnością poczują się tam jak w raju. Nie znane są jeszcze szczegóły co dokładnie znajdzie się we wnętrzu muzeum. Sami pomysłodawcy zdradzili tylko, że ma ono poruszyć wszystkie nasze zmysły. Zdecydowanie czujemy się zachęceni!

Ciekawostką i ogromnym plusem całego przedsięwzięcia, jest to, że część zysków właściciele przeznaczą na pomoc dla potrzebujących rodzin!

To co, kto wybiera się jesienią do Nowego Jorku?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.