muzeum pizzy
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

W Nowym Jorku powstanie muzeum... pizzy!

Tam zdecydowanie trzeba się wybrać

Gabriela Łaskowska 1 września 2018 15:30
muzeum pizzy
Fot. STOCK ADOBE

Czy znajdzie się tu choć jedna osoba, która nie lubiłaby pizzy? Pewnie nie. Dlatego wszyscy cieszymy się z tej wiadomości i nie możemy się już doczekać oficjalnego otwarcia.

Muzeum powstanie na Broadwayu, w dzielnicy NoHo i będzie można je zwiedzać od 13 października. Za bilet będzie trzeba zapłacić 35 dolarów, czyli około 130 zł, jednak jesteśmy pewni, że takie doświadczenie jest warte każdej złotówki.

W muzeum znajdziemy wyjątkowe zdjęcia i instalacje. Oczywiście każdy zwiedzający dostanie też kawałek pizzy! Miłośnicy pizzy z pewnością poczują się tam jak w raju. Nie znane są jeszcze szczegóły co dokładnie znajdzie się we wnętrzu muzeum. Sami pomysłodawcy zdradzili tylko, że ma ono poruszyć wszystkie nasze zmysły. Zdecydowanie czujemy się zachęceni!

Ciekawostką i ogromnym plusem całego przedsięwzięcia, jest to, że część zysków właściciele przeznaczą na pomoc dla potrzebujących rodzin!

To co, kto wybiera się jesienią do Nowego Jorku?  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.