Batmanka ze znamieniem na twarzy
Fot. Instagram
O tym się mówi

Urodziła się z niesamowitym znamieniem na twarzy! Mówią o niej Batmanka!

Poznajcie niezwykłą historię dziewczynki!

Aleksandra Frankowska 26 września 2020 11:30
Batmanka ze znamieniem na twarzy
Fot. Instagram

Zdjęcia dwuletniej już Natalie Jackson od początku budziły kontrowersje w social mediach. Kiedy jej mama pochwaliła się swoją córeczką po raz pierwszy, znamię na twarzy dziewczynki przyciągnęło rzeszę zainteresowanych. Maleńka Natalie urodziła się bowiem z nietypowym znamieniem wokół jednego oczka, przypominające maskę Batmana. Jak dziś wygląda dziewczynka?

Przepiękna superbohaterka Batmanka

Dziewczynka, której zdjęcia w sieci są niezwykle popularne, okrzyknięta została przez internautów małą Batmanką. Rodzice Natalie nie wiedzieli, że dziecko urodzi się z nietypowym znamieniem, jednak po wszystkich badaniach okazało się, że z narządem wzroku dziewczynki jest wszystko w porządku. Wówczas odetchnęli z ulgą, a córeczka jest dla nich najpiękniejsza. Znamię nie ma żadnego znaczenia.

Rodzice mimo możliwości, pozostali znamię Batmanki

Natalie była badana przez wielu specjalistów, którzy próbowali zdiagnozować, co jest przyczyną powstania blizny. Nie okazała się ona w żaden sposób złośliwa, dlatego rodzice nie zdecydowali się jej usunąć. Chociaż w sieci zawrzało od komentarzy, że w przyszłości mała Batmanka może spotkać się z hejtem ze strony rówieśników, rodzice uznali, że znamię zostanie.

Większość ludzi mówiło nam, że Natalie pięknie wygląda ze znamieniem. Nie mogliśmy zatem zgodzić się na jego usunięcie. To jej znak rozpoznawczy. Nie można się go pozbyć!

Jak dziś wygląda dziewczynka ze znamieniem Batmana?

Natalie skończyła w tym roku dwa latka i jest okazem zdrowia. Dziewczynka wspaniale się rozwija i jest ogromnym szczęściem swoich rodziców! Również jej znamię zaczęło się zmieniać. Z ciemnego, niemal czarnego koloru, zaczęło blednąć. Teraz jest w kolorze purpurowym. Oznacza to, że być z czasem zniknie całkowicie! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.