wideo

Trendy wnętrzarskie - jak zaaranżować balkon na jesień 2021?

Oto kilka prostych sposób, dzięki którym twój balkon będzie piękny i przytulny!

Redakcja VIVA! 9 września 2021 18:30

Jesienią nadal możemy spędzać czas na balkonie! Zaaranżujmy go tak, żeby był przytulny i piękny! Oto kilka prostych sposób na odmienienie balkonu lub tarasu po lecie. W chłodniejsze dni warto pomyśleć o ciepłych kocach i poduchach, które zapewnią nam komfort podczas jesiennych wieczorów. Szukajmy też roślin, które najlepiej pasują do jesiennej scenerii i będą doskonałą ozdobą balkonu. Na co jeszcze postawić przygotowując balkon na jesień 2021?

 

Zobacz także: Jesienny balkon Kasi Cichopek to majstersztyk!

 

Jak zaaranżować balkon na jesień 2021 - rośliny, stylowe dodatki, oświetlenie

Postaw na sezonowe rośliny - kolorowe astry i chryzantemy, żółte aksamitki i fioletowe wrzosy. Zaaranżuj kompozycje z wykorzystaniem dyni – będą się pięknie prezentować. Wybierając doniczki, szukaj tych w barwach sezonu - z gliny, kamionki lub szkliwionej ceramiki. Drewniane skrzynki, blaszane osłonki czy wiaderka to też dobre rozwiązanie. Możesz sobie pozwolić na zmianę mebli na balkonie? Akcesoria i meble z wikliny doskonale wkomponują się w jesienny klimat, ale będą Ci dobrze służyć także latem 2022.

 

Krótsze dni sprawiają, że jesienią oświetlenie na balkonie odgrywa jeszcze ważniejszą rolę. Jakie wybrać? Zawieś girlandy świetlne i papierowe lampiony, które dają rozproszone światło. Podłogę i parapet ozdób lampionami i latarenki. Nie zapomnij o jesiennej temperaturze! Relaks w kurtce będzie mniej przyjemny niż pod ciepłym kocem! W chłodne wieczory pledy i grube koce to must-have. Wybierz te w neutralnej palecie barw i wykonane z ciepłej wełny.

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.