wideo

Trendy wnętrzarskie - jak zaaranżować balkon na jesień 2022?

Oto kilka prostych sposób, dzięki którym twój balkon będzie piękny i przytulny!

Redakcja VIVA! 8 października 2022 11:30

Jesienią nadal możemy spędzać czas na balkonie! Zaaranżujmy go tak, żeby był przytulny i piękny! Oto kilka prostych sposób na odmienienie balkonu lub tarasu po lecie. W chłodniejsze dni warto pomyśleć o ciepłych kocach i poduchach, które zapewnią nam komfort podczas jesiennych wieczorów. Szukajmy też roślin, które najlepiej pasują do jesiennej scenerii i będą doskonałą ozdobą balkonu. Na co jeszcze postawić przygotowując balkon na jesień 2022?

ZOBACZ TAKŻE: Jesienny balkon Kasi Cichopek to majstersztyk!

Jak zaaranżować balkon na jesień 2022 - rośliny, stylowe dodatki, oświetlenie

Postaw na sezonowe rośliny - kolorowe astry i chryzantemy, żółte aksamitki i fioletowe wrzosy. Zaaranżuj kompozycje z wykorzystaniem dyni – będą się pięknie prezentować. Wybierając doniczki, szukaj tych w barwach sezonu - z gliny, kamionki lub szkliwionej ceramiki. Drewniane skrzynki, blaszane osłonki czy wiaderka to też dobre rozwiązanie. Możesz sobie pozwolić na zmianę mebli na balkonie? Akcesoria i meble z wikliny doskonale wkomponują się w jesienny klimat, ale będą Ci dobrze służyć także latem 2023.

Krótsze dni sprawiają, że jesienią oświetlenie na balkonie odgrywa jeszcze ważniejszą rolę. Jakie wybrać? Zawieś girlandy świetlne i papierowe lampiony, które dają rozproszone światło. Podłogę i parapet ozdób lampionami i latarenki. Nie zapomnij o jesiennej temperaturze! Relaks w kurtce będzie mniej przyjemny niż pod ciepłym kocem! W chłodne wieczory pledy i grube koce to must-have. Wybierz te w neutralnej palecie barw i wykonane z ciepłej wełny.

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.