Sprawdź, gdzie i za ile je kupić

Gabriela Łaskowska 3 października 2018 14:32

Jesienią warto zadbać o ocieplenie swojego mieszkania. Dosłownie i… wizualnie! Jak to zrobić?

Postaw na odpowiednie udekorowanie podłóg. Dywany wracają ostatnio do łask. Duże przysłaniają całą podłogę, dlatego wybierz ten o mniejszej powierzchni. Są bardzo praktyczne! Dzięki nim nie tylko pomieszczenie stanie się przytulniejsze, ale też przyjemniej Wam będzie rano wstawać z łóżka, czując pod stopami miękki materiał. A do tego łatwo je przełożyć z miejsca w miejsce, wyprać czy odkurzyć.

Jeśli dywany kojarzą się Wam jedynie ze starymi, nieestetycznymi mieszkaniami, to zaskoczymy Was. Zebraliśmy najmodniejsze propozycje, które idealnie uzupełnią każde wnętrze. Dobrą informacją jest to, że dziś modne są przeróżne dekoracje podłogowe - mniejsze i większe, kwadratowe i okrągłe, geometryczne lub w stylu vintage. Na pewno każdy z Was dobierze coś odpowiedniego do własnego mieszkania!  

1/7
najmodniejsze dywany
Copyright @AGATAMEBLE.PL
1/7

AGATA MEBLE, 19,99 zł.

2/7
najmodniejsze dywany
Copyright @DUTCHHOUSE.COM
2/7

DUTCH HOUSE, 649 zł.

3/7
najmodniejsze dywany
Copyright @HM.COM
3/7

H&M, 99,90 zł.

4/7
najmodniejsze dywany
Copyright @HM.COM
4/7

H&M, 279 zł.

5/7
najmodniejsze dywany
Copyright @HOUSEDOCTOR.COM
5/7

HOUSE DOCTOR, wzór

6/7
najmodniejsze dywany
Copyright @KOMFORT.PL
6/7

KOMFORT, 349 zł.

7/7
najmodniejsze dywany
Copyright @SFMEBLE.PL
7/7

SFMEBLE.PL, 2439 zł.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.