Sprawdź, gdzie i za ile je kupić

Gabriela Łaskowska 3 października 2018 14:32

Jesienią warto zadbać o ocieplenie swojego mieszkania. Dosłownie i… wizualnie! Jak to zrobić?

Postaw na odpowiednie udekorowanie podłóg. Dywany wracają ostatnio do łask. Duże przysłaniają całą podłogę, dlatego wybierz ten o mniejszej powierzchni. Są bardzo praktyczne! Dzięki nim nie tylko pomieszczenie stanie się przytulniejsze, ale też przyjemniej Wam będzie rano wstawać z łóżka, czując pod stopami miękki materiał. A do tego łatwo je przełożyć z miejsca w miejsce, wyprać czy odkurzyć.

Jeśli dywany kojarzą się Wam jedynie ze starymi, nieestetycznymi mieszkaniami, to zaskoczymy Was. Zebraliśmy najmodniejsze propozycje, które idealnie uzupełnią każde wnętrze. Dobrą informacją jest to, że dziś modne są przeróżne dekoracje podłogowe - mniejsze i większe, kwadratowe i okrągłe, geometryczne lub w stylu vintage. Na pewno każdy z Was dobierze coś odpowiedniego do własnego mieszkania!  

1/7
najmodniejsze dywany
Copyright @AGATAMEBLE.PL
1/7

AGATA MEBLE, 19,99 zł.

2/7
najmodniejsze dywany
Copyright @DUTCHHOUSE.COM
2/7

DUTCH HOUSE, 649 zł.

3/7
najmodniejsze dywany
Copyright @HM.COM
3/7

H&M, 99,90 zł.

4/7
najmodniejsze dywany
Copyright @HM.COM
4/7

H&M, 279 zł.

5/7
najmodniejsze dywany
Copyright @HOUSEDOCTOR.COM
5/7

HOUSE DOCTOR, wzór

6/7
najmodniejsze dywany
Copyright @KOMFORT.PL
6/7

KOMFORT, 349 zł.

7/7
najmodniejsze dywany
Copyright @SFMEBLE.PL
7/7

SFMEBLE.PL, 2439 zł.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.