final-programu-top-model-kto-wygral-kto-zwyciezyl-9-edycja-2020-14
Fot. East News
o tym się mówi

Mikołaj Śmieszek wygrał finał Top Model 2020!

Czym skradł serca widzów 9. edycji programu TVN?

Redakcja VIVA! 25 listopada 2020 22:50
final-programu-top-model-kto-wygral-kto-zwyciezyl-9-edycja-2020-14
Fot. East News

Już wiadomo, kto wygrał finał 9.edycji programu Top Model 2020! Zwycięzcę 9 edycji Top Model poznaliśmy w dzisiejszym finale programu, który został wyemitowany na antenie TVN o godzinie 21:30. Top Model wygrał Mikołaj Śmieszek!

O tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela w Polsce walczyło w finale troje spośród 14 uczestników programu Top Model:

  • Weronika Kaniewska (złoty bilet tegorocznej edycji)
  • Patrycja Sobolewska
  • Mikołaj Śmieszek 

Pierwotnie w finale miało wystąpić czterech uczestników programu, ale w tym tygodniu okazało się, że jeden z nich ma… kryminalną przeszłość. Dominic D’Angelica został skazany za przestępstwo seksualne w USA. Dlatego został on usunięty z finału programu.

Mikołaj Śmieszek wygrał Top Model 2020

19-letni Mikołaj Śmieszek pochodzi z Rabki Zdrój i od kilku miesięcy mieszka w Warszawie. Jest jedynym finalistą 9. edycji programu Top Model. Oryginalna uroda, luźny sposób bycia i poczucie humoru, spowodowały, że zadania podczas programu wykonywał z lekkością i naprawdę świetnie prezentował się zarówno na sesjach, jak i wybiegu.  Gratulujemy wygranej!

Top-Model-2020-Mikołaj-Śmieszek3
Fot. mat.prasowe

Kto wziął udział w Top Model 2020?

W dziewiątej edycji programu TVN wzięło udział 14 uczestników: Mariusz Jakubowski, Weronika Kaniewska (uczestniczka otrzymała złoty bilet), Dominik Berażański (zdobywca srebrnego biletu), Weronika Płocka, Ernest Morawski, Wiktoria Chorążak, Łukasz Bogusławski, Dominic D’Angelica, Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek.

Top Model w TVN - historia programu

Top Model jest polskim programem telewizyjnym z rodzaju reality-show, emitowanym na antenie stacji TVN od 8 września 2010. Tak więc ma już dziesięć lat, a wciąż przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów! Oparty jest na amerykańskim programie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, ale od 2014 uczestniczą w nim także mężczyźni.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.