VIVA! VIDEO

Rok 2020 może należeć do ciebie!

Zobacz, jak to zrobić!

Xymena Borowiecka 9 grudnia 2019 12:48
Materiał partnera

W Nowym Roku wybierz wolność! Postaw na więcej relaksu i czerpanie radości z tego, czego wcześniej nie zauważałaś. Podróżuj, szukaj inspiracji, smakuj, doświadczaj, przeżywaj i kolekcjonuj wyjątkowe wspomnienia. Gotowa nowe wyzwania? To zaczynamy!

Podróż bez planu? Czemu nie!

Zmień otoczenie choć na chwilę i spraw, by 2020 rok był dla ciebie początkiem czegoś wspaniałego! Bez względu na to, czy zdecydujesz się na podróż po Polsce, czy na wyjazd za granicę, nie planuj drobiazgowo tego, co ma się wydarzyć. Pozwól na to, by nowo poznany świat cię zaskoczył! Otwórz się na nieznane kultury, miejsca i smaki, a przekonasz się, jak ciekawe może być twoje życie.

Galaxy S10 oraz Samsung Galaxy Watch Active2
Fot. Adobe Stock

Zostań obywatelką świata!

Nawiązuj nowe znajomości! Korzystaj z couchsurfingu, by bliżej poznać mieszkańców odwiedzanego przez ciebie miejsca. Dzięki temu, dowiesz się więcej o panujących zwyczajach i kulturze, a także odwiedzisz mniej turystyczne miejsca. Spróbuj także nauczyć się kilku słów w języku lokalsów. Grazzie zamiast Thank You  z pewnością wzbudzi sympatię i wywoła uśmiech na twarzy niejednego Włocha (wiemy to z własnego doświadczenia :)).

Odkrywaj siebie krok po kroku!

Podróżując masz okazję bliżej poznać samą siebie. Podczas samotnych wyjazdów musisz radzić sobie w mniej lub bardziej stresujących sytuacjach. Jest to więc doskonały sposób na odnalezienie własnych słabości i podjęcie próby walki z nimi. Wystarczy tylko odrobina odwagi i determinacja w przełamywaniu swoich barier :)

Kolekcjonuj najpiękniejsze wspomnienia!

Podróże to odkrywanie i doświadczanie nowych miejsc w wielu wymiarach. Nie bój się więc próbować lokalnych potraw, odwiedzać pozornie nieturystycznych miejsc i spacerować samotnie krętymi uliczkami. To fantastyczny sposób, by w pełni chłonąć obcą kulturę i zwyczaje, a także doskonały moment, by uchwycić piękno chwil. Dzięki temu nie tylko zobaczysz więcej, ale również wniesiesz swój Instagram na wyższy poziom... :)

Galaxy S10 oraz Samsung Galaxy Watch Active2
Fot. Adobe Stock

Partners in crime: Samsung Galaxy S10+ oraz Samsung Galaxy Watch Active 2

Niezależnie od tego, w jakim miejscu na ziemi znajdziesz się w 2020 roku, miej przy sobie niezawodnych towarzyszy podróży. Najnowszy, flagowy smartfon marki Samsung - Galaxy S10+ w duecie ze smartwatch'em Samsung Galaxy Watch Active2 perfekcyjnie udokumentują twoje podróże, zadbają o to, abyś czuła się pewnie i bezpiecznie, a także dodadzą charakteru twoim stylizacjom.

Samsung
Fot. Materiały prasowe

Z pomocą Samsung Galaxy S10+ stworzysz najpiękniejsze zdjęcia i wideo nawet w słoneczny dzień, a oglądanie ulubionych filmów i przeglądanie galerii będzie wygodne jak nigdy dotąd. I wcale nie musisz być profesjonalnym fotografem! Dzięki kilku wbudowanym obiektywom zawsze masz przy sobie sprzęt, który zamieni Twoje zdjęcia i filmy w doskonałe pamiątki z podróży. Z łatwością podzielisz się nimi ze znajomymi – tryb Instagram w Galaxy S10+ dostępny jest bezpośrednio z poziomu aparatu, więc warte uwiecznienia momenty udostępnisz ekspresowo. 

Co więcej, aparat w Galaxy S10+ pomoże ci zrobić niewiarygodne panoramy. Sam zasugeruje kompozycję oraz automatycznie dostosuje ustawienia do konkretnego ujęcia. Koniecznie wypróbuj też tryb Live Focus, który pozwoli Ci utrwalić niesamowite portrety z wykorzystaniem efektu bokeh lub nagrać video z efektem rozmytego tła.

Problem z ładowaniem w podróży? Z tym smartfonem zniknie raz na zawsze! Bezprzewodowa technologia PowerShare umożliwi  dzielenie się energią ze swojej baterii z innymi kompatybilnymi urządzeniami, a funkcja bezprzewodowego szybkiego ładowania 2.0 sprawi, że Galaxy S10+ będzie gotowy do pracy zdecydowanie szybciej!

Galaxy S10 oraz Samsung Galaxy Watch Active2
Fot. Materiały prasowe

Smartfon Samsung Galaxy S10+ najlepiej sprawdzi się w duecie!

Smartwatch Galaxy Watch Active2 jest w pełni kompatybilny z całym ekosystemem Galaxy. Do wyboru mamy dwa rozmiary (44 mm lub 40 mm) i dwa style (model z lekkiego aluminium z paskiem z fluoroelastomeru (FKM) lub z najwyższej jakości, solidnej stali nierdzewnej z eleganckim, skórzanym paskiem.

Galaxy Watch Active2 w kilka chwil dopasujesz do każdej stylizacji. Wystarczy wybrać jeden z szerokiego portfolio dedykowanych pasków, a za pomocą aplikacji My Style dostosować tło tarczy. Ale Galaxy Watch Active2 to dużo więcej niż tylko designerski dodatek.

Urządzenie pomoże Ci w dbaniu o kondycję fizyczną i pozwoli na odbieranie połączeń, wiadomości, przeglądanie mediów społecznościowych, korzystanie z popularnych aplikacji (np. Spotify, Endomondo) oraz słuchanie muzyki. 

Wypróbuj ten duet do zadań specjalnych i odkryj nową jakość życia w 2020 roku!

Materiał powstał we współpracy z marką Samsung.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!