Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort
O tym się mówi

Szukasz miejsca na wakacje 2020? Wybierz Karkonosze!

Magiczne miejsce wśród natury!

Aleksandra Frankowska 3 sierpnia 2020 10:00
Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort

Karkonosze to miejsce magiczne. To tutaj historia przeplata się z baśnią. Cudowne krajobrazy, niespotykane widoki i wiele atrakcji turystycznych,  zarówno dla turystów preferujących szlaki spacerowe, jak i dla wytrwałych piechurów czy wspinaczy.

Zamki i odrestaurowane pałace

Miłośnicy historii i architektury znajdą w Karkonoszach wspaniałą kolekcję zamków i pałaców, są wśród nich zarówno te pięknie odrestaurowane i funkcjonujące obiekty, jak i ruiny dawnych znakomitych siedzib. Okolica oferuje wiele interesujących szlaków, gdzie można podziwiać liczne wodospady, skały i wiele innych niezwykłych pomników przyrody.

Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort

Malowniczy Zalew Sosnówka na wyciągnięcie ręki

Właśnie u stóp karkonoskich szczytów, nad malowniczym Zalewem Sosnówka, z dala od centrum usytuowany został czterogwiazdkowy hotel Lake Hill Resort & Spa.  To miejsce dla miłośników spokoju, intymnej atmosfery, wyrafinowanego stylu i komfortowego wypoczynku. Dla gości przygotowano 171 przestronnych apartamentów, które zostały umieszczone na rozległym terenie nad brzegiem Zalewu. Gwarantuje to zachowanie prywatności, ciszy i spokoju, gdzie każdy z gości ma do dyspozycji swoją przestrzeń. Apartamenty dysponują dużym tarasem lub balkonem, z których można podziwiać niezapomniane widoki. To jednak tylko początek atrakcji, które oferuje to miejsce. Położenie Lake Hill Resort & Spa zapewnia możliwość skorzystania z licznych wycieczek. Przykładowo można wybrać się do najbliższej wioski oddalonej o 3,5 km - Sosnówka to jedna z najstarszych wsi w Karkonoszach kryjąca wiele tajemnic takich jak: Kaplica i źródło Św. Anny z cudowną wodą, ścieżkę Czarownic, punkt zero – jeden z najsilniejszych czakramów. Warto odwiedzić także wiekowe ruiny zamku Księcia Henryka, a nieco dalej znajdują się kolejne obiektów historycznych, w tym liczne pałace dostępne dla turystów. Miłośnicy wędrówek po górskich szlakach również mają szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Dzień mogą zacząć od spaceru na pobliską górę wiatrów, a sąsiedztwo Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy, to możliwość przejścia pięknymi szlakami, na których znajdują się położone blisko siebie schroniska. Poszukiwacze miejsc magicznych powinni koniecznie odwiedzić szubienicę czarownic na Straconce. Okoliczne atrakcje można zwiedzać samodzielnie albo skorzystać z wycieczek z przewodnikiem,  organizowanych przez hotel.

Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort

Aktywny wypoczynek

Dla osób, które preferują aktywny wypoczynek hotel oferuje wypożyczalnię rowerów górskich oraz sprzęt do uprawiania Nordic Walking. Można także poćwiczyć grę w golfa na pobliskim driving range. Z kolei goście potrzebujący dodatkowej chwili wytchnienia mogą skorzystać z organizowanych na terenie zielonym hotelu zajęć jogi. Natomiast dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje na świeżym powietrzu i nie tylko.

Po aktywnym dniu warto odwiedzić strefę SPA i wellness, gdzie na gości czeka basen z pięknym widokiem na góry oraz bogate spectrum zabiegów oferowanych przez Klinikę La Perla.

Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort

Atrakcje kulinarne

Lake Hill Resort & Spa to również niezapomniane przeżycia kulinarne. Zespół kucharzy czuwa nad menu będącym kwintesencją filozofii slow food. Ciekawe kompozycje smaków wykorzystują moc ziół i warzyw, które uprawiane są w ogrodzie biodynamicznym należącym do hotelu. Regionalne dania zostały wzbogacone domieszką kuchni bliskowschodniej i międzynarodowej. Smak potraw doskonale podkreślają najwyższej klasy trunki, w tym także lokalne specjały.

Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort

Bezpieczeństwo podczas wakacji 2020

W tym miejscu, warto również wspomnieć o kwestii, która jest w hotelu szczególnie przestrzegana i uważana za niezmiernie istotną, czyli o bezpieczeństwie. Czuwa nad nim, przez cały czas, starannie przeszkolony personel, dla którego bezpieczeństwo gości w czasie pandemii, jest sprawą priorytetową, podobnie jak komfort ich wypoczynku. Przestronność wspólnych przestrzeni oraz rozległy teren gwarantują zachowanie dystansu, nad resztą procedur uważa obsługa hotelu.

Wakacje 2020 w Lake Hill Resort
Fot. Lake Hill Resort

Jeśli szukasz pięknego, wyrafinowanego miejsca, które zapewni nie tylko komfortowy wypoczynek, ale i niezapomniane wrażenia oraz liczne atrakcje, Lake Hill Resort & Spa jest hotelem dla Ciebie. Tutaj spędzisz bezpieczne, a zarazem magiczne wakacje!Więcej informacji na www.lakehill.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.