Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Stramowski i Warnke pokazali wspólne zdjęcie ze spaceru z córką!

W ich przypadku to niezwykła rzadkość!

Aleksandra Frankowska 10 sierpnia 2020 17:31
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski bardzo chronią swoją prywatność, zwłaszcza od chwili kiedy zostali rodzicami. Rzadko dzielą się kadrami z rodzinnego życia, ale jeśli już to robią, to zawsze wyglądają uroczo jako rodzina! Aktorzy znani przede wszystkim z filmów Patryka Vegi pochwalili się najnowszym zdjęciem ze spaceru z córeczką. Po wyglądzie wózka można stwierdzić, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

Stramowski i Warnke pokazali zdjęcie ze spaceru z córką

Aktorzy dość długo ukrywali informację o ciąży Warnke, chcąc zachować tę wspaniałą nowinę tylko dla siebie. Kiedy jednak brzuszek gwiazdy zaczął być już bardzo widoczny, oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Miało to miejsce podczas pokazu mody MMC. Najnowsze zdjęcie na profilu Stramowskiego pochodzi z ostatniego spaceru rodziców z córeczką, na którym wyglądają naprawdę uroczo.

Szczęśliwi rodzice uwielbiają czas we troje

Zarówno Piotr Stramowski, jak i Kasia Warnke przyznali w wywiadach, że dziecko wywróciło ich życie do góry nogami, ale w bardzo pozytywny sposób! Starają się jak najwięcej czasu spędzać wspólnie, delektując się latem i piękną pogodą. Jeszcze niedawno wypoczywali w Sopocie, by w końcu wrócić do Warszawy, gdzie miejsc do spacerów z dzieckiem nie brakuje. Na zdjęciu Stramowskiego widać, że para przerzuciła się już na wózek spacerówkę, co oznacza, że ich córeczka rośnie jak na drożdżach! Dziewczynka przyszła na świat prawie rok temu we wrześniu, zatem przed rodzicami już niedługo huczne świętowanie pierwszego roku jej życia! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ej😉 Oto ja na spacerze kilka dni temu, witająca wiosnę😂 I chciałam Wam powiedzieć, że w byciu mamą kocham spacery z moją Spacerówką najbardziej. To wspólne bycie w ciszy, odzyskiwanie równowagi i przestrzeń, którą moja Spacerówka, jak się okazało, kocha najbardziej❤️ Chcę jeszcze dodać, że zrobienie większych zakupów i pozostanie w domu w najbliższym czasie to nie panika, jak niektórzy z pogardą i wyższością ogłaszają, tylko rozsądek i myślenie społecznie zaangażowane. Bo chodzi o to, żeby jak najmniej osób zachorowało, a nie tylko, żebym JA był/była OK. To, co nas teraz spotyka, sprawdzi nas na każdym polu i w naszych mikro światach i w myśleniu makro. To dla mnie osobiście w sumie dobry czas: dobry na czytanie, gotowanie, jogę, filmy i rozmowy z najbliższymi. Na skupienie. Na relaks. Na prostotę życia. Mam nadzieję, że przyniesie nam dużo cennych chwil ta kwarantanna🤗 Tego sobie i Wam życzę. A moja Spacerówka wystawiona na balkon. 🙋‍♀️ Taki mini spacerek😉 #staycool #stayhome #takeitseriously #takeiteasy #wiosnapanie @easywalkerpolska

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.