Travis Scott kupił małej Stormi krzesło za 25 000 dolarów
Fot. Instagram
o tym się mówi

Córeczka Kylie Jenner dostała prezent za 25000 dolarów!

Co tata kupił małej Stormi?

Barbara Łubko 15 stycznia 2019 17:30
Travis Scott kupił małej Stormi krzesło za 25 000 dolarów
Fot. Instagram

Raper Travis Scott i Kylie Jenner tworzą niezwykle oryginalną parę! Kylie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym zarówno w show „Z kamerą wśród Kardashianów”, ale też na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio 124 miliony followersów mogło podziwiać prezent, który ukochany Kylie dał ich małej córeczce Stormi! To wielkie krzesło zrobione z pluszowych zabawek!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

daddy dropped off a new chair for stormi😫😍🖤 and omg this girl threw the bag over her shoulder i can’t.

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Prezent dla Stormi - krzesło jak dzieło sztuki

Krzesło jest jednym z elementów limitowanej serii, będącej efektem współpracy między brazylijskimi projektantami, braćmi Humberto i Fernando Campana i amerykańskim artystą Kaws. „W każdym projekcie duet z São Paulo łączy miękkie zabawki - od zwierzątek do ikon takich jak Myszka Miki - w gigantyczne poduszki, na których można usiąść” - wyjaśnia magazyn o designie i architekturze Dezeen. Bracia Campana słyną z nietypowych materiałów, które wykorzystują do tworzenia rzeźbiarskich mebli - na przykład z lin i wycieraczek! Kaws natomiast czerpie inspirację z animacji i popkultury, tworząc unikalne dzieła.

Jak się okazuje, krzesło kosztuje prawdopodobnie ok. 25000 dolarów, ale ze względu na swoją wyjątkowość, egzemplarz, który kupił Travis mógł być znacznie droższy! Współpracę Kaws x Campana zaprezentowała w grudniu nowojorska galeria Friedman Benda. Firma odmówiła ujawnienia faktycznej wartości krzesła, które kupił Scott, zdradzając jedynie, że „limitowana seria adresowana jest głównie do kolekcjonerów sztuki współczesnej, w tym Travisa Scotta i Kylie Jenner. Aby chronić naszych kolekcjonerów, nie ujawniamy cen”.

Travis Scott kupił małej Stormi krzesło za 25 000 dolarów
Fot. Instagram

Travis Scott kupił małej Stormi krzesło za 25 000 dolarów
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.