piwo unicorn
Fot. STOCK ADOBE
KUCHNIA

Dziś Międzynarodowy Dzień Piwa! Świętuj je na kolorowo z przepysznym... piwem jednorożcowym!

Zaskoczcie nim swoich znajomych

Gabriela Łaskowska 3 sierpnia 2018 10:15
piwo unicorn
Fot. STOCK ADOBE

Mieliśmy już jednorożcowe muffinki, jednorożcowe ciasta, a nawet tosty. A co powiecie na jednorożcowe… piwo? Brooklyn BrewShop wypuścił na rynek zestaw do przyrządzania super-kolorowego napoju alkoholowego!

Jeśli nie masz czasu na bieganie ze znajomymi po barach, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Możesz zrobić piwo sam! I to nie byle jakie, tylko jednorożcowe! Brooklyn BrewShop przygotowało zestaw, dzięki któremu przygotujesz piwo w zaciszu swojego mieszkania. Ten apetycznie różowy napój jest dodatkowo ozdobiony tęczowymi łzami jednorożców. Kolorowa posypka dodaje uroku, a do tego jest niezatapialna. Widać, że producent pomyślał o wszystkim.

piwo unicorn
Fot. POPSUGAR.CO.UK

Cena zestawu to ok. 200 zł. Znajdziemy w nim: składniki do piwa, butlę do fermentacji o pojemności 3,8 litra, termometr i inne przedmioty potrzebne do zrobienia trunku. Ważną informacją, którą podaje producent, jest fakt, że przyrządy zawarte w zestawie są wielokrotnego użytku.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zorganizowanie kolorowego przyjęcia w ogrodzie, z jednorożcem jako temat przewodni! W końcu taki napój wymaga odpowiednio kolorowej otoczki.  

piwo unicorn
Fot. POPSUGAR.CO.UK

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.