Aleksandra Leszczyńska 23 października 2016 18:00
1/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
1/8

Co zrobić, by ceremonia ślubna była naprawdę magiczna? Jak uciec od ślubnej nudy i sztampy? Od niedawna wesele można zorganizować w… świecie Disneya. Wprawdzie „i żyli długo i szczęśliwie…” zależy od wielu czynników, ale impreza rodem z bajki może być pięknym początkiem nowej drogi. Trudno nie poczuć magii chwili, gdy ceremonia ślubna odbywa się w bajecznym pałacu Kopciuszka, a wiezie nas na nią szklany powóz w kształcie dyni zaprzężony w białe rumaki.

Ślub w parku Disney World na Florydzie był możliwy już wcześniej, ale nigdy w takiej formie! Teraz zakochanym udostępniono nową usługę Magic Kingdom After Hours Experience. Ci którzy z niej skorzystają będą mogli mieć niezwykły park Magic Kingdom (czyli magiczne królestwo) tylko dla siebie i swoich gości. Z jednym warunkiem… impreza musi zacząć się po 11, kiedy bramy zamykają się dla turystów.

 

W parku Disneya nie trzeba się kryć z uwielbieniem dla różu i słodkości.

 

Polecamy też: Ślubne sesje: Ola Kwaśniewska przyjechała w bagażniku, a Kasia Zielińska wyszła za mąż rok wcześniej


Disney World został stworzony, by spełniać marzenia małych i dużych. Nie trzeba więc się ograniczać! Od żywych koni wolisz mechaniczne? Szklany powóz można zamienić na retro Rolls-Royce’a. Lubisz czuć wiatr we włosach? Można udać się też na niezwykły disneyowski rejs, a ceremonię zorganizować na prywatnej wyspie. Park oferuje tyle możliwości, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Park może pomieścić aż 300 gości, więc uroczystość można zorganizować z królewskim rozmachem. Niestety królewska jest też cena usługi - kosztuje około 180 tysięcy dolarów. Warto brać kredyt? Przekonajcie się oglądając zdjęcia w naszej galerii!

 

 

Szklany powóz w kształcie dyni to spełnienie marzeń wielu dziewczynek - tych małych i tych zupełnie dorosłych.

 

Polecamy też: Absolutnie niesamowity! W Nowym Jorku otworzył się mroczny i stylowy The Beekman Hotel

2/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
2/8

A co po ślubie? W Disney World można spędzić też miesiąc miodowy. Na przykład w inspirowanymi Afryką pokojami z widokiem na rezerwat dzikiej przyrody, w którym mieszkają między innymi żyrafy, zebry i gazele, albo w wiktoriańskim hotelu, ze SPA i plażą.

 

Polecamy też: W Dubaju powstaje pierwszy na świecie luksusowy hotel z plażą i... lasem deszczowym! Jak wygląda?

3/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
3/8

Ślub w świecie Disneya można wziąć już za 2,5 tysiąca dolarów. Jednak jeśli nie chcemy korzystać z gotowych scenariuszy trzeba zapłacić minimum 12 tysięcy. Pary, które chcą pobrać się w Magic Kingdom muszą przygotować się na jeszcze wyższe kwoty. Ceremonia dla 100 gości (maksymalnie może być ich 300) kosztuje minimum 75 tysięcy.

 

Polecamy też: Natasza Urbańska, Joanna Krupa, Kasia Cichopek. Zobaczcie gwiazdy w ślubnych sesjach VIVY!

 

4/8
śluby w Disney World
Copyright @disneyweddings.com
4/8

Disney World oferuje młodym parom nie tylko niezwykłe, baśniowe atrakcje. Można tam zamówić też pierścionki, których nie powstydziłaby się księżniczka z filmu Disneya. 

 

Polecamy też: Ranking jakiego nie było! Zobaczcie najdroższe suknie ślubne w historii! To prawdziwe dzieła sztuki!

5/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
5/8

Pary,  które wzięły ślub w świecie Disneya, chętnie dzielą się zdjęciami z uroczystości w mediach społecznościowych. Nie dziwimy im się. Widoki są tam spektakularne!

 

Polecamy też: Suknia, buty, bukiet…. ślub marzeń Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Zainspiruj się!

6/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
6/8

Pary, które zdecydują się na ślub w świecie Disneya, mogą na uroczystość zaprosić disneyowskie postacie. Niestety na razie tylko dwie, ale może park kiedyś rozszerzy swoją ofertę?

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

7/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
7/8

Pary, które marzą o prawdziwie królewskim balu w Disney World mogą wynająć powóz, z woźnicą i dwojgiem lokajów. Mogą też skorzystać z usług majordomusa - ubranego w renesansowym stylu dżentelmena, który będzie za nimi nosił obrączki w szklanym pantofelku. To oczywiście nawiązanie do historii Kopciuszka.

 

Polecamy też: Zobaczcie 7 najbardziej romantycznych (i fotogenicznych) miejsc, które polecamy na podróż poślubną!

8/8
śluby w Disney World
Copyright @Instagram
8/8

„Tu panny młode mogą poczuć się jak w bajce” - mówi przedstawicielka firmy Disney Weddings.

 

Polecamy też: 10 najpiękniejszych sukien ślubnych z paryskich pokazów haute couture! Którą wybieracie?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.