Recenzja
Fot. Materiały prasowe
Seriale

Serial Netflixa Dom z papieru 5 z zaskakującym zakończeniem! To już ostatni sezon!

Tego nikt się nie spodziewa!

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2020 16:35
Recenzja
Fot. Materiały prasowe

Na temat 5. sezonu popularnego serialu Netflixa Dom z papieru mieliśmy już okazję pisać. Serial cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Fani z niecierpliwością czekają na nowe informacje w sprawie premierowych odcinków. Netflix ujawnił kilka smaczków dotyczących kolejnej odsłony. Wśród wielu pozytywów jest jedna wiadomość, która może zaskoczyć widzów.

Dom z papieru - czy w 5. sezonie pojawią się nowi aktorzy?

Do aktorskiej obsady serialu Dom z papieru dołączy dwóch nowych aktorów. Są nimi Miguel Angel Silvestre oraz Patrick Criado, jednak nie wiadomo jak dużą rolę odegrają w nadchodzącym sezonie. Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze zwiastuny, a także oficjalne ogłoszenie daty premiery na Netflix.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WAŻNY KOMUNIKAT ⠀ Piąty sezon będzie OSTATNIM sezonem serialu i będzie składał się z 10 odcinków. Ponadto poznamy dwóch nowych bohaterów, granych przez Miguela Ángela Silvestre i Patricka Criado. ⠀ Nagrywki startują w poniedziałek w Danii. Później przenosimy się do Portugalii oraz słonecznej Hiszpanii. Więcej informacji wkrótce. ⠀ Zapowiada się spektakularne widowisko i prawdziwa wojna 🔥 ⠀ #LCDP #LCDP2 #LCDP3 #LCDP4 #LCDP5 #LaCasaDePapel #CasaDePapel #domzpapieru #MoneyHeist #Netflix #NetflixPolska #polonia #poland #polska #tvshow #serial #payday #heist #money #napad #zlodzieje #policia #love #milosc #salvadordali #dali

Post udostępniony przez La Casa de Papel - Polska (@domzpapieru.pl)

Dom z papieru sezon 5 - co wiemy na temat tego sezonu?

Produkcja 5 sezonu ruszyła 3 sierpnia. Ta część serialu będzie się składać z 10 odcinków. Alex Pina, twórca i producent wykonawczy, zapowiada:

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.

Wśród stałej obsady serialu znajdą się: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia) i wielu innych.

Kiedy premiera 5. sezonu Domu z papieru?

Nie wiadomo jednak, kiedy przekonamy się, czy 5. odsłona popularnego serialu będzie równie dobra co poprzednie. Netflix nie wyznaczył bowiem jeszcze daty premiery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy usłyszysz, że to już koniec... #lacasadepapel5

Post udostępniony przez La Casa de Papel - Polska (@domzpapieru.pl)

Netflix
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Netflix

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.