Gwiazda wydała na tę rezydencję prawie 5 milionów dolarów…

Redakcja Viva! 15 kwietnia 2020 19:30

Selena Gomez, podobnie jak inne gwiazdy pozostaje w izolacji, a swoich fanów uczyła nawet, jak myć ręce. Jeśli jednak myślicie, że gwiazda spędza czas w domowym zaciszu jedynie na oglądaniu telewizji, przegląaniu Instagrama i robieniu zakupów online, jesteście w błędzie!  Była gwiazda Disneya postanowiła też zainwestować w… nowy dom! To już kolejna nieruchomość piosenkarki w Los Angeles. Gomez nadal posiada dom w Studio City i w Woodland Hills.

Ile wydała Selena Gomez na nowy dom?

Za swój dom w Encino Gomez zapłaciła podobno 4,9 miliona dolarów za dom Encino. Majątek gwiazdy wyceniany jest na 60 milionów dolarów, więc zakup tej rezydencji nie był wielkim obciążeniem dla majątku Seleny.  Jej nowymi sąsiadami będzie m.in. aktor Vin Diesel.

Jak wygląda nowy dom Seleny w Los Angeles?

Dom w Encino ma ponad 900 metrów kwadratowych powierzchni, sześć sypialni i 10 łazienek. W rezydencji znajduje się pokój multimedialny, trzy kuchnie (dwie wewnętrzne, jedna zewnętrzna), dwie główne sypialnie z balkonami, garderoby, studio jogi, gabinet masażu, studio nagrań, siłownia i oczywiście basen.

Pierwszym właścicielem tego domu był, zmarły w 2017 roku amerykański muzyk, Tom Petty i jego ówczesna żona Jane Benyo. Benyo i Petty wspólnie zaprojektowali dom w 1989 roku. Po rozwodzie w 1996 roku Benyo mieszkała w domu do 2015 roku.

1/5
Selena Gomez kupiła nowy dom
Copyright @East News
1/5

Basen otacza piękny ogród.

2/5
Selena Gomez kupiła nowy dom
Copyright @East News
2/5

We wnętrzach domu króluje biel.

3/5
Selena Gomez kupiła nowy dom
Copyright @East News
3/5

W kuchni znajduje się ogromna wyspa.

4/5
Selena Gomez kupiła nowy dom
Copyright @East News
4/5

W głównej sypialni zachwyca belkowanie na suficie i duże okna.

5/5
Selena Gomez kupiła nowy dom
Copyright @East News
5/5

Z przestronnej łazienki można wyjść do ogrodu.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.