Samantha Jones
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Seks w Wielkim Mieście: Samantha jednak pojawi się w nowym sezonie  serialu?

Jedno zdjęcie wywołało burzę w Internecie!

Aleksandra Frankowska 20 września 2021 14:27
Samantha Jones
Fot. Getty Images

Według informacji zza oceanu, jeszcze w tym roku ma mieć miejsce oficjalna premiera nowego sezonu serialu Seks w Wielkim Mieście. W And Just Like That ma jednak zabraknąć jednej z głównych bohaterek, Samanthy Jones, którą grała Kim Cattrall. W sieci jednak pojawiło się właśnie zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy i spekulacji… czy jednak w nowym sezonie serialu zobaczymy Samanthę?

Czytaj też: Wiemy, kto zastąpi Kim Catrall w nowym „Seksie w wielkim mieście”!

Zdjęcie Kim Cattrall wywołało burzę w sieci

Kim Cattrall od początku mówiła, że nigdy nie wróci do grania w Seksie w Wielkim Mieście. Argumentowała to złymi relacjami z koleżankami z planu. Apogeum w sprawie na tle publicznym był moment śmierci brata aktorski, kiedy to publiczne kondolencje złożyła jej Sarah Jessica Parker. Wówczas Cattrall napisała do niej kilka gorzkich słów:

Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”! – napisała pogrążona w żałobie Cattrall.

Serialowa Samantha opublikowała jednak kilka dni temu zdjęcie z Patricią Field, kostiumografką Seksu w Wielkim Mieście. Obie Panie od lat pozostają w wielkiej przyjaźni i chociaż do tej pory się nią nie afiszowały, postanowiły teraz to zmienić. Czy to znak, że Samantha jednak pojawi się w kontynuacji serialu? Wspomnimy tylko, że zdjęcie zostało wykonane w Nowym Jorku, a to właśnie tam trwają nagrania do And Just Like That.

Czytaj również: Ubierz się jak Miranda z Seksu w Wielkim Mieście!

Dzisiaj świętuję ze wspaniałą @patriciafield. – napisała Kim.

Czy Wy też czekacie na jej powrót do kultowego serialu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.