Seks w wielkim mieście
Fot. Mat. prasowe
O tym się mówi!

Seks w wielkim mieście doczeka się kolejnego sezonu?!

HBO snuje plany na siódmy sezon!

Aleksandra Frankowska 23 grudnia 2020 16:27
Seks w wielkim mieście
Fot. Mat. prasowe

Cóż za niesamowita wiadomość pod koniec roku! Bardzo możliwe, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć kontynuację losów Carrie, Samanthy, Charlotte oraz Mirandy z Seksu w Wielkim Mieście. Wszystko to za sprawą stacji HBO, która zapowiada, że może powstać 7 sezon kultowego serialu o przygodach nowojorskich przyjaciółek!

Seks w Wielkim Mieście powraca w kolejnym sezonie!

Z pewnością o tym serialu można mówić KULTOWY. Chociaż od jego premiery minęło już ponad 20 lat, teksty, wydarzenia oraz stylizacje przeszły do historii. Uwielbiają go kobiety i mężczyźni na całym świecie, wzorując się na głównych bohaterkach i naśladując ich losy, zachowanie i styl. Czy to możliwe, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć 7 sezon serialu w HBO?

Aktorki nie zaprzeczają – będzie Seks w Wielkim Mieście 7?

Mówi się, że stacja HBO Max jest już bardzo blisko podpisania umów z Sarą Jessicą Parker, Kristin Davis oraz Cynthią Nixon. Nie wiadomo jeszcze co z rolą Samanthy, którą grała Kim Cattrall. Jedno jest pewne – jeśli serial doczeka się kolejnych odsłon, będzie to najlepsza wiadomość dla jego fanów, którzy od lat czekają na to, co będzie działo się dalej u Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy!

HBO Max nakręci 7 sezon Seksu w Wielkim Mieście?

Do tej pory kultowy serial doczekał się sześciu sezonów. Zdobył również wiele nagród, między innymi Złote Globy oraz Emmy. O nowym sezonie rozpisują się amerykańskie media, między innymi Page Six oraz Ne York Post, co oznacza, że jest niemal pewne, iż powstanie! My już nie możemy się doczekać!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.