And Just Like That
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi!

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis wydały oświadczenie w sprawie Chrisa Notha!

Aktor został oskarżony o molestowanie seksualne!

Aleksandra Frankowska 21 grudnia 2021 19:27
And Just Like That
Fot. materiały prasowe

Od kilku tygodni w HBO GO możemy zobaczyć kontynuację kultowego serialu Seks w Wielkim Mieście: And Just Like That. Już od pierwszego odcinka nie cichną echa na temat kontrowersji z nim związanych. To jednak nie koniec trudności, bowiem kilka dni temu dwie kobiety oskarżyły odtwórcę głównej roli, Chrisa Notha o molestowanie i gwałt. Dziś Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis wydały w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

ZOBACZ TEŻ: Jakie sekrety ma serialowy Mr. Big? Chris Noth udzielił wywiadu, w którym wiele zdradził…

Chris Noth oskarżony o molestowanie seksualne

Jakiś czas temu dwie, obce sobie kobiety, w różnych odstępach czasowych złożyły doniesienie o molestowaniu seksualnym przez aktorka Chrisa Notha. Jego nazwisko jest obecnie znów bardzo na czasie z uwagi na emisję nowych odcinków Seksu w Wielkim Mieście. Kobiety oskarżają go nie tylko o napaść na tle seksualnym, ale również gwałty, których miał dopuścić się ponad 10 lat temu. Chris Noth wszystkiemu zaprzeczył, podając do wiadomości, że do spotkań z kobietami - owszem - doszło, jednak wszystko odbyło się za obopólną zgodą. Mówi się też, że do The Hollywood Reporter zgłosiła się również trzecia ofiara Notha.

Nie” zawsze znaczy „nie”. To jest granica, której nigdy nie przekroczyłem. Spotkania były za obopólną zgodą. Nie wiem, dlaczego zostały teraz ujawnione, ale wiem jedno: nie napadłem na te kobiety – powiedział aktor portalowi The Hollywood Reporter.

Sytuacja dość mocno wpłynęła na wizerunek Chrisa Notha. Niestety kolejne firmy zrywają z nim kontrakty. Został również zwolniony z obsady serialu The Equalizer, a reprezentująca go do tej pory agencja A3 Artists zrezygnowała z dalszej współpracy. 

Aktorki "And Just Like That" w oficjalnym oświadczeniu

Dziś głos w tej sprawie zabrały grające główne role w kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście, Sarah Jessica Parker (serialowa partnerka Notha) oraz Cynthia Nixon i Kristin Davis. Kobiety wystosowały wspólne oświadczenie odnosząc się do całej sytuacji, która mocno wstrząsnęła obsadą serialu.

CZYTAJ TEŻ: Chris Noth czyli Mr. Big z "Seksu w wielkim mieście" kończy 66 lat!

Jesteśmy głęboko zasmucone oskarżeniami wobec Chrisa Notha. Wspieramy kobiety, które podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Wiemy, że to musi być bardzo trudne, i podziwiamy ich odwagę - napisały w oświadczeniu.

Sytuacja wydaje się niezwykle poważna. Chris Noth jest ojcem dwójki dzieci oraz od 9 lat mężem Tary Wilson. Żona aktora ma być zdruzgotana sytuacją, która wydarzyła się przed samymi świętami Bożego Narodzenia 2021.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.