Audrey Hepburn Rooney Mara
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Rooney Mara jako Audrey Hepburn w najnowszej biografii słynnej aktorki!

Jak poradzi sobie z rolą?

Aleksandra Frankowska 13 stycznia 2022 11:27
Audrey Hepburn Rooney Mara
Fot. Getty Images

Jej najgłośniejsze role to przede wszystkim Dziewczyna z tatuażem oraz Carol. Rooney Mara to aktorka z niesamowitym potencjałem, jednak nie wszyscy doceniają jej umiejętności sceniczne. To właśnie ona ma wcielić się w postać Audrey Hepburn, w nowym filmie biograficznym o kultowej gwieździe Hollywood. Fani przyjęli tę wiadomość dość sceptycznie.

ZOBACZ TEŻ: Kultowa sukienka Audrey Hepburn ze „Śniadania u Tiffany’ego” wciąż robi wrażenie!

Powstanie nowy film biograficzny o Audrey Hepburn

Najnowsza produkcja opisująca życie Audrey Hepburn to produkcja firmy Apple Studios. Zobaczymy w niej prawdziwą historię aktorki, która zagrała w takich produkcjach jak Rzymskie wakacje czy Śniadanie u Tiffany’ego. Stała się nie tylko ikoną amerykańskiego kina, ale również mody i stylu dla kobiet na całym świecie. Znana była również z działalności charytatywnej oraz z roli ambasadorki UNICEF. Zmarła w wieku 64 lat, przegrywając niestety walkę z rakiem.

Rooney Mara jako Audrey Hepburn

W najnowszej produkcji na temat życia Hepburn, w roli głównej wystąpi Rooney Mara, aktorka nominowana do Oscara za role w filmach Dziewczyna z tatuażem oraz Carol. Według informacji, które krążą w sieci, syn Hepburn jest zachwycony tym wyborem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Walczyła z anemią, miała ojca nazistę i wojenną traumę. Dziś 28. rocznica śmierci Audrey Hepburn

Wyrażam absolutną aprobatę dla tej decyzji. Jestem zachwycony tym wyborem. Rooney Mara jest zachwycająca. Widać, że ma w sobie dużo miłości - powiedział Sean Ferrer w rozmowie z The New York Post

Innego zdania są jednak fani Hepburn, którzy w Rooney Marze nie widzą odbicia gwiazdy Hollywood sprzed lat. Dla nich najlepszą kandydatką do roli byłaby Lily Collins, znana z głównej roli w serialu Emily w Paryżu. Póki co, nie znamy jeszcze daty premiery nowego filmu biograficznego, dlatego również role mogą ulec zmianie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.