Audrey Hepburn Rooney Mara
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Rooney Mara jako Audrey Hepburn w najnowszej biografii słynnej aktorki!

Jak poradzi sobie z rolą?

Aleksandra Frankowska 13 stycznia 2022 11:27
Audrey Hepburn Rooney Mara
Fot. Getty Images

Jej najgłośniejsze role to przede wszystkim Dziewczyna z tatuażem oraz Carol. Rooney Mara to aktorka z niesamowitym potencjałem, jednak nie wszyscy doceniają jej umiejętności sceniczne. To właśnie ona ma wcielić się w postać Audrey Hepburn, w nowym filmie biograficznym o kultowej gwieździe Hollywood. Fani przyjęli tę wiadomość dość sceptycznie.

ZOBACZ TEŻ: Kultowa sukienka Audrey Hepburn ze „Śniadania u Tiffany’ego” wciąż robi wrażenie!

Powstanie nowy film biograficzny o Audrey Hepburn

Najnowsza produkcja opisująca życie Audrey Hepburn to produkcja firmy Apple Studios. Zobaczymy w niej prawdziwą historię aktorki, która zagrała w takich produkcjach jak Rzymskie wakacje czy Śniadanie u Tiffany’ego. Stała się nie tylko ikoną amerykańskiego kina, ale również mody i stylu dla kobiet na całym świecie. Znana była również z działalności charytatywnej oraz z roli ambasadorki UNICEF. Zmarła w wieku 64 lat, przegrywając niestety walkę z rakiem.

Rooney Mara jako Audrey Hepburn

W najnowszej produkcji na temat życia Hepburn, w roli głównej wystąpi Rooney Mara, aktorka nominowana do Oscara za role w filmach Dziewczyna z tatuażem oraz Carol. Według informacji, które krążą w sieci, syn Hepburn jest zachwycony tym wyborem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Walczyła z anemią, miała ojca nazistę i wojenną traumę. Dziś 28. rocznica śmierci Audrey Hepburn

Wyrażam absolutną aprobatę dla tej decyzji. Jestem zachwycony tym wyborem. Rooney Mara jest zachwycająca. Widać, że ma w sobie dużo miłości - powiedział Sean Ferrer w rozmowie z The New York Post

Innego zdania są jednak fani Hepburn, którzy w Rooney Marze nie widzą odbicia gwiazdy Hollywood sprzed lat. Dla nich najlepszą kandydatką do roli byłaby Lily Collins, znana z głównej roli w serialu Emily w Paryżu. Póki co, nie znamy jeszcze daty premiery nowego filmu biograficznego, dlatego również role mogą ulec zmianie. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.