Gala Babilon MMA
Fot. mat. prasowe
o tym się mówi

Przed nami gala Babilon MMA! Imprezę poprowadzi Monika Goździalska!

Kim jest piękna prezenterka?

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2021 18:30
Gala Babilon MMA
Fot. mat. prasowe

Monika Goździalska to modelka, której rozponawalność w show-biznesie przyniósł udział w programach takich jak „Big Brother” czy „Masterchef”. Obecnie jest prowadząca celebrycki program „Z pierwszej strony” w Telewizji Superstacja. Słynie z dużego poczucia humoru, dystansu do siebie i show-biznesu, bardzo aktywnie prowadzi swoje social media i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Monika prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia.

Gala Babilon MMA już 25 czerwca! Czas na sportowe emocje!

25 czerwca w Hotelu Mazurkas Monika Goździalska zadebiutuje jako współprowadząca galę Babilon MMA 23 u boku Krzysztofa Skrzypka.

Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do ekipy! Sama uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. MMA jest sportem, który bardzo szybko się rozwija, jest coraz więcej kibiców boksu. To emocje na najwyższym poziomie dla wszystkich! – zdradza Monika Goździalska.

Dla organizacji kierowanej przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka będzie to pierwsza po pandemii impreza z kibicami! W walce wieczoru Filip „Czołg” Stawowy (7-2) spotka się z fińskim weteranem Tonim Valtonenem (30-16) w królewskiej kategorii. Interesująco zapowiadają się także powrót Róży Gumiennej (3-1) po pierwszej porażce w klatce oraz debiut Anity Bekus (3-2).

25 czerwca dojdzie również do dwóch interesujących pojedynków zawodników z identycznymi bilansami walk - 4 do 1 - Kacper Bróździak zmierzy się z Łukaszem Siwcem w kategorii półśredniej (do 77 kg) oraz 2-2-0 Marcin Kalata zmierzy się z Mateuszem Łazowskim w kategorii ciężkiej.

Transmisja gali Babilon MMA 23 na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.


Gala Babilon MMA
Fot. mat. prasowe

 

TAGI #sport

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.