horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
HOROSKOP VIVY!

Dowiedz się z naszego horoskopu, co Cię czeka w najbliższych tygodniach!

Zodiakalna Panna będzie mieć szansę na miłość od pierwszego wejrzenia…

Gabriela Łaskowska 24 sierpnia 2018 18:29
horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Mamy dla Was horoskop 2018 na najbliższy miesiąc! Sprawdźcie, czy los będzie Wam sprzyjał i czego (lub kogo) powinniście unikać. To będzie zdecydowanie dobry czas dla Skorpionów! Za to Wodniki będą potrzebować chwili na regenerację sił.

Trwa czas zodiakalny Panny. Spod tego znaku zodiaku jest nasza polska piosenkarka, Katarzyna Nosowska, która 30 sierpnia obchodzi urodziny. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Panna
23.08–22.09

Najważniejsze będą dla Ciebie kontakty z ludźmi. Teraz zniknie rezerwa, staniesz się bardziej spontaniczna. Pojawi się szansa na miłość od pierwszego wejrzenia, więc gdy zobaczysz kogoś interesującego, nie chowaj się przed nim. W sprawach urzędowych nie daj się ponieść emocjom, bo rzadko okazują się dobrym doradcą. Zachowaj spokój i klasę bez względu na wszystko. Czekają Cię nowe inwestycje i udane negocjacje.

Waga
23.09–22.10

Układ gwiazd goszczący w twoim znaku przyniesie pomoc życzliwych ludzi, szczęśliwe zbiegi okoliczności i rozwiązania problemów z pozoru beznadziejnych. Ktoś złoży ci biznesową propozycję, nad którą warto się zastanowić, bo zmiany na lepsze będą radykalne. Zrelaksowana osiągniesz szczyt swoich możliwości. Te Wagi, które zrozumieją, że o bliską osobę trzeba dbać, czeka szczęście w miłości.

Skorpion
23.10–21.11

Całą swoją energię skup teraz na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Będziesz miała dużo zapału
i pomysłów. Jeżeli je zrealizujesz, odniesiesz sukces. Niewykluczone, że odkryjesz w sobie nowe talenty lub oryginalne zainteresowania. Pod wpływem impulsu zaczniesz zrywać stare znajomości i szukać nowych. Jeżeli jesteś w stałym związku, przygotuj się na decydującą rozmowę z partnerem.

Strzelec
22.11–21.12

Nie daj się wpędzić w nieustanną pogoń za sukcesem. Któż nie ma marzeń – spróbuj je przełożyć na realia, zaczynając od tych najmniejszych. Rozejrzyj się dookoła i poszukaj kogoś, kto ci w tym pomoże. Teraz przyda ci się dużo aktywnego wypoczynku – pływaj, staraj się dużo jeździć na rowerze i chodź na fitness. Weekendowy czas sprzyja randkom i hucznym towarzyskim spotkaniom. Unikaj zatargu z Baranem.

Koziorożec
22.12–19.01

Bądź sobą, przecież jesteś fajna! Dzięki tobie na czyjejś twarzy zagości radosny uśmiech. Wprowadź do swojego domu więcej spokoju i stabilności. Możesz otrzymać ciekawe propozycje, które pchną twoją karierę do przodu. Astralne niebo wróży, że wiele w tych dniach osiągniesz! Szykuje się stały
i solidny przypływ gotówki. W weekendowy czas uważaj, prowadząc samochód, bo możesz być senna i roztargniona.

Wodnik
20.01–18.02

Będziesz potrzebować chwili spokoju i czasu na regenerację sił. Dobrym rozwiązaniem okażą się kąpiele aromatyczne oraz masaże. Może wreszcie zrobisz pierwszy krok, by pokazać szefom swoje umiejętności i możliwości, a za tym poprawa finansowa przyjść powinna sama. W sektorze towarzyskim będziesz działała z taktem i wyczuciem, dlatego zyskasz wielu przyjaciół. Niewykluczone, że zainteresuje się tobą ktoś, na kim bardzo ci zależy…

Ryby
19.02–20.03

Będziesz duszą towarzystwa. I znajdziesz się w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu. Wenus sprawi, że będziesz postrzegana bardzo sympatycznie.
W interesach czeka cię wiele miłych nowości i pozytywnych zaskoczeń. Postaw na zdobywanie wiedzy. Twój umysł będzie wyjątkowo chłonny. Egzaminy pójdą ci teraz jak z płatka. Szczęście dopisze też w finansach.

Baran
21.03–19.04

Musisz uważać na stany zapalne organizmu i spadki energii życiowej. Wzmacniaj się ziołami i wizualizuj szczęśliwe zdarzenia. W ważnych wyborach zaufaj doświadczeniu starszych osób. Wreszcie uda ci się załatwić kilka ważnych spraw, z którymi borykałaś się od dawna. Nie powinnaś raczej narzekać na brak pieniędzy. Nawet jeśli pojawią się przejściowe kłopoty, zawsze znajdziesz jakieś dodatkowe źródło dochodu.

Byk
20.04–20.05

Dojrzejesz wewnętrznie i zaczniesz interesować się sprawami duchowymi. Pokazuj się od jak najlepszej strony, doradzaj i mów komplementy. Warto zacząć dietę odchudzającą albo rzucić palenie. Jeśli marzysz o powiększeniu rodziny, masz szansę doczekać się dziecka. Będziesz bardziej wyrozumiała, a to sprawi, że współpracownicy darzyć cię będą większym zaufaniem. Sprawy prawne mogą się przeciągać w nieskończoność.

Bliźnięta
21.05–21.06

Jakieś blokady emocjonalne pękną, rozwiniesz skrzydła. To czas, w którym najlepiej zaprezentować siebie. Wzrośnie aktywność w sferze intymnej. Może się to objawiać nie tylko wybuchami namiętności, lecz także atakami zazdrości i decyzjami o rozstaniu.
W sprawach biznesowych wszystko, czego dotkniesz, zamieni się w złoto. Dbaj o zdrowie! Rezultaty zaniedbań mogą się ujawnić po pewnym czasie.

Rak
22.06–22.07

Uśmiechaj się częściej, świat będzie bardziej kolorowy! To wspaniały czas na działalność charytatywną. W sprawach towarzyskich nie szukaj tajemnicy tam, gdzie jej nie ma. Postaraj się okazywać zainteresowanie stałemu partnerowi. Pamiętaj, by przy wspólnej kolacji zapytać, jak minął dzień i co słychać w pracy. Single mogą wdać się w biurowy flirt. Uważaj jednak, żeby nie przekroczyć barier bezpieczeństwa, bo czy potem będziecie mogli normalnie współpracować?

Lew
23.07–22.08

Możesz spodziewać się polepszenia stanu zdrowia. Zwiększą się wymagania w stosunku do twojej osoby, ale nie zmuszaj się do niczego. Na spotkaniach towarzyskich nie obiecuj znajomym zbyt wiele. Sprawy sercowe nie ułożą się idealnie, ale na szczęście nie czekają cię żadne dramaty,
tylko raczej drobne nieporozumienia. Jeśli brakuje ci pieniędzy, zastanów się nad podjęciem dodatkowej pracy. Tylko nie daj się namówić na nowe karty płatnicze.  

horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.