Fot. EastNews
STYL ŻYCIA

Kultowa komedia romantyczna powraca na deski teatru!

„Pretty Woman" znów można oglądać na Broadway'u!

Aleksandra Charzewska 5 sierpnia 2018 07:59
Fot. EastNews

On - zapracowany biznesmen. Ona - prostytutka. Spotykają się na jednej z ulic Hollywood i tworzą kultową komedię romantyczną! Historia Edwarda Lewisa (Richard Gere)  i Vivian Ward  (Julia Roberts), bohaterów filmu „Pretty Woman"  stała się inspiracją do stworzenia musicalu.

„Pretty Woman" na Broadway'u

Film powstał w 1990 roku i natychmiast osiągnął spektakularny sukces. Po 27 latach od premiery tej komedii romantycznej twórcy teatrów na Broadway'u po raz pierwszy przerobili ten kultowy film na musical. Spektakl przyciągnął tak wielu widzów, że dyrektorzy teatrów w 2018 roku postanowili znów przywrócić go do repertuaru.

W rolę głównych bohaterów na deskach teatru wcielą się Samantha Barks i  Andy Karl. Musical na Broadway'u można oglądać od 16 sierpnia, a jego przedpremierowy spektakl w Nederlander Theatre widziała już sama Julia Roberts.  

Julia Roberts i Richard Gere w filmie „Pretty Woman”, 1990 rok
Fot. East News
plakat filmu Pretty Woman. Richard Gere, Julia Roberts
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.