praca u kardashianek
Fot. EAST NEWS
STYL ŻYCIA

Szukacie pracy? Co powiecie na staż u... Kardashianek?!

Sprawdźcie, jakie wymagania musi spełniać kandydat

Gabriela Łaskowska 26 września 2018 18:02
praca u kardashianek
Fot. EAST NEWS

Każdy gdzieś karierę musi zacząć. Czemu nie rozpocząć by jej u… Kardashianek?! Rodzina oferuje staż studentom. Praca ma być w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy podkreślają, że osoby aplikujące powinny być ostrożne, ponieważ umowa może być… nielegalna! Staż powinien obejmować nabywanie pewnych ważnych umiejętności, przydających się w przyszłym zawodzie. Praca u w Jenner Communications niestety nie wiążę się z rozwojem zawodowym.

Jakie warunki powinien spełniać kandydat?

W ofercie o staż czytamy, że kandydaci powinni:
- mieć status studenta
- posiadać samochód
- mieszkać w Los Angeles na stałe
- być dostępni w poniedziałki i środy od 9:30 do 18:00

Do obowiązków stażysty należeć będzie m.in.: robienie zakupów, wychodzenie z psem, pomoc przy dzieciach i wsparcie przy codziennych sprawach.

Co na to internauci?

Internautów zszokowało, że tak zamożna rodzina oferuje BEZPŁATNY staż i jedynymi benefitami, wynikającymi z niego, jest doświadczenie. Kwestionują też wartość nauki wypływającej z… robienia zakupów.

W komentarzach znajdziemy dużo opinii od wcześniejszych stażystów. W większości są to niestety komentarze negatywne. Internauci zwracają uwagę na niemiłą atmosferę pracy, brak organizacji i jakiegokolwiek zainteresowania stażystą. Dobitnie nazywają też taką pracę „wyzyskiem” lub „pracą niewolniczą”, a także zastanawiają się, gdzie są studenci, którzy mają całe poniedziałki i środy wolne…Zakładamy, że mimo to kandydatów nie brakuje!

Koniecznie sprawdźcie ofertę!

praca u kardashianek
Fot. BOREDPANDA.COM

praca u kardashianek
Fot. BOREDPANDA.COM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.