praca u kardashianek
Fot. EAST NEWS
STYL ŻYCIA

Szukacie pracy? Co powiecie na staż u... Kardashianek?!

Sprawdźcie, jakie wymagania musi spełniać kandydat

Gabriela Łaskowska 26 września 2018 18:02
praca u kardashianek
Fot. EAST NEWS

Każdy gdzieś karierę musi zacząć. Czemu nie rozpocząć by jej u… Kardashianek?! Rodzina oferuje staż studentom. Praca ma być w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy podkreślają, że osoby aplikujące powinny być ostrożne, ponieważ umowa może być… nielegalna! Staż powinien obejmować nabywanie pewnych ważnych umiejętności, przydających się w przyszłym zawodzie. Praca u w Jenner Communications niestety nie wiążę się z rozwojem zawodowym.

Jakie warunki powinien spełniać kandydat?

W ofercie o staż czytamy, że kandydaci powinni:
- mieć status studenta
- posiadać samochód
- mieszkać w Los Angeles na stałe
- być dostępni w poniedziałki i środy od 9:30 do 18:00

Do obowiązków stażysty należeć będzie m.in.: robienie zakupów, wychodzenie z psem, pomoc przy dzieciach i wsparcie przy codziennych sprawach.

Co na to internauci?

Internautów zszokowało, że tak zamożna rodzina oferuje BEZPŁATNY staż i jedynymi benefitami, wynikającymi z niego, jest doświadczenie. Kwestionują też wartość nauki wypływającej z… robienia zakupów.

W komentarzach znajdziemy dużo opinii od wcześniejszych stażystów. W większości są to niestety komentarze negatywne. Internauci zwracają uwagę na niemiłą atmosferę pracy, brak organizacji i jakiegokolwiek zainteresowania stażystą. Dobitnie nazywają też taką pracę „wyzyskiem” lub „pracą niewolniczą”, a także zastanawiają się, gdzie są studenci, którzy mają całe poniedziałki i środy wolne…Zakładamy, że mimo to kandydatów nie brakuje!

Koniecznie sprawdźcie ofertę!

praca u kardashianek
Fot. BOREDPANDA.COM

praca u kardashianek
Fot. BOREDPANDA.COM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.