TYLKO U NAS

Viva.pl na narciarskich szczytach! Sprawdź, kto nam towarzyszył

Damian Duda 1 grudnia 2017 10:30

Kto z nas wyobraża sobie wyjazd na narty bez niezawodnego smartfona? Który zrobi nie tylko dobre zdjęcia, ale również nie padnie w ciągu dwóch godzin przy ciągłym użytkowaniu? Motorola Moto Z2 Play jest właśnie dla Was! Redakcja serwisu Viva.pl miała okazję przetestować to urządzenie w ekstremalnych warunkach. W trakcie naszych testów dowiedzieliśmy się, że ten wyjątkowy smartfon ma świetną baterię — ładuje się zaledwie 15 minut na 6 godzin ciągłej pracy. Jednak w przypadku tego modelu kluczowe są moduły, dzięki którym to urządzenie nie jest zwykłym telefonem, ale również aparatem fotograficznym, konsolą do gier, głośnikiem oraz... projektorem!

Jak wszyscy dobrze wiemy, redakcje VIVY! i serwisu Viva.pl kochają piękne zdjęcia! Motorola Z2 Play pomaga nam je robić przy użyciu specjalnego modułu 360, który pozwala uchwycić obraz ze wszystkich stron. Świetnymi fotkami, które wykonujemy w trakcie dnia, możemy pochwalić się naszym znajomym na przykład w trakcie kolacji w restauracji hotelowej. To nie będzie nadużycie: ten telefon jest przenośnym kinem! To urządzenie stworzone jest dla osób aktywnych, które stale chcą smakować życia.

Redakcja serwisu Viva.pl śmiało może stwierdzić, że Motorola Moto Z2 Play to smartfon do zadań specjalnych! Przekonajcie się sami!

Materiał powstał we współpracy z Motorolą.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?