Fot. STOCK ADOBE
O TYM SIĘ MÓWI

Ten oryginalny pomysł na oświadczyny Was zaskoczy!

Oto nowy trend z Instagrama. Potrzebne będzie... awokado

Marta Baran 29 marca 2019 20:28
Fot. STOCK ADOBE

Zaręczyny to zawsze wzruszający i niezapomniany moment. Co roku zmieniają się trendy - miejsce, dobór idealnego pierścionka. Jednak ten niekonwencjonalny sposób na oświadczyny nigdy nie wpadłby nam do głowy!

Pomysł na ,,wyjątkowe" zaręczyny

A co, gdyby zamiast ozdobnego pudełka użyć awokado? Tak! Ten pomysł na oświadczyny zyskuje na popularności. Na Instagramie można znaleźć masę zdjęć, na których panowie wdzięcznie klęczą przed wybranką, a w dłoni zamiast eleganckiego, satynowego pudełeczka trzymają awokado. Trend nie mógł ujść uwadze czujnych specjalistów od marketingu. W angielskiej sieci supermarketów ,,Asda” na owocach pojawiły się naklejki z napisem „idealne na zaręczyny”!

Jakie awokado wybrać, aby zwiększyć swoje szanse na „tak”?

To bardzo ważne, awokado powinno być dojrzałe, aby łatwo dało się usunąć pestkę. Najlepiej wybrać takie, które jest miękkie i ugina się pod naciskiem. Powinno być też na tyle zielone, aby ładnie się prezentowało. Właśnie takie dojrzałe owoce są oznakowane w angielskich sklepach.

Czy tylko nas ciekawi, ile kobiet wzięło swoich facetów na zakupy, aby w dziale owoców i warzyw dać lekko do zrozumienia, że są gotowe na oświadczyny?

Chciałybyście, żeby Wasz mężczyzna poprosił Was o rękę z pierścionkiem ukrytym w awokado?

Fot. INSTAGRAM @fooddeco

Fot. INSTAGRAM @bestofavocado

TAGI #ślub #awokado

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?