Damian Duda 6 stycznia 2017 14:45
1/6
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, viva.pl
Copyright @Instagram
1/6

Ubiegły rok nie był łatwym czasem dla Piotra Kraśki. Dziennikarz po ponad dwudziestu latach pożegnał się z Telewizją Polską, tym samym przestał być szefem redakcji jednego z największy serwisów informacyjnych w kraju. Jak się później okazało, to był dobry obrót rzeczywistości. –  Mając 45 lat, człowiek wie też mniej więcej, co jest ważne - kwituje w rozmowie z VIVĄ zapytany o zwolnienie z TVP. Prezenter został gospodarzem śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN’, który współprowadzi z Kingą Rusin. Kraśko doskonale odnalazł się w nowej roli. Dodatkowo dziennikarz prowadzi wieczorne wydanie „Faktów z zagranicy’’ w TVN24 BiS.

 

Zobacz także: Piotr Kraśko: „Człowiek nie wie, co to lęk, dopóki nie zacznie bać się o dziecko”

 

Piotr Kraśko z rodziną na wakacjach

Prezenter wspólnie z żoną, Karoliną Ferenstein-Kraśko, i dziećmi bardzo chcieli spędzić Sylwestra w Dubaju. Niestety, przez spóźniony samolot wylądowali na lotnisku tuż po północy, a dokładniej – o 24:05. Żona dziennikarza pochwaliła się niezwykłym zdjęciem z pokładu samolotu.

 

 

Nowy Rok przywitałam w powietrzu wylądowaliśmy 12 05 🎉🎊💥✈️ 2017 zaskoczył mnie już na samym początku 😉 #opóźnionylot #takaprzygoda #Dubai #happynewyear

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

 

Piotr Kraśko wspólnie z rodziną cieszą się razem wolnymi chwilami. Na instagramowych profilach obojga możemy zobaczyć, jak spędzają czas w jednym z najciekawszych miejsc na świecie. Dziennikarz pochwalił się zdjęciami z safari oraz filmikiem, jak jeździ na desce po piasku.

 

Sami zobaczcie!

 

Przeczytaj też: „Narodziny Laury były o wiele ważniejsze niż odejście z TVP” - mówi Piotr Kraśko w nowej VIVIE! Zobaczcie okładkę!

 

 

 

 

2/6
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w Dubaju
Copyright @Instagram
2/6

3/6
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w Dubaju
Copyright @Instagram
3/6

4/6
Piotr Kraśko
Copyright @Instagram
4/6

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w Dubaju

5/6
Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @Instagram
6/6

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko w Dubaju

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.